Sayfa 104/997 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    O olmasa bu topige girmem bile.
    Oran paylasan da kalmadi pek.
    Ne icin gireyim ki?
    Mehtap ablam ile Power'in asiklarin atismasi gibi yazismalari beni mest ediyor.
    Birer de saz alsalar ellerine dadindan yenmeyecek
    Syg,
    domates muhabbetinden iyi. aslında ablamdaki cevheri bilmiyorsunuz. abla sen yaz ben çok şey öğreniyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    ABD için neresi iyi görmek için ucuz ve ulaşım problemi olmayan.bence Newyork...
    turist için öyle ulaşımı en ucuz ama benim orayla işim olmaz daha doğrusu east coast bana göre değil.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    geçmiş hiçbir hükümet ülkenin geleceğini bu kadar ipotek etmemiştir,çünkü isteseler yapamazlardı,çünkü kurumlar ülkesinde bu işler o kadar kolay değildi.2001 de T.telekomun çarçur edilmesinin nasıl engellendiğini hatırlayın. Bu arada çillerin dolar alan eli yanar videosunuda buraya yüklüyorum ki nostalji olsun.nasılda inkar ediyor ve kendinden emin.ama üç ay sonra %300 deval olacaktı.
    dolar alanın eli yanar
    terör bu sene 1994 te bitecek
    memuru enflasyona ezdirmedik.

yerel ve genel seçim
    seçin bakalım şeçin...
    İspanyolca geleceğin dili, sen geleceğin insanı ! ispanyolca

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ben her sene oraya giderim ve bir süre kalırım,çokta iyi bilirim.ABD'de çok farklı dünyalar var,süprüntü kesime göre ABD bitmiş aman yandım. ama kafası çalışan ve gerçekten iş yapıp kazananlar halinden memnun ve TR gibi değil haklarını kazanıyorlar. Kendi işini yapan zaten aldı yürüdü,maaşlı çalışan dostlarım 12000$/mon. min. para alıyor.hepsi halinden memnun ve TR ye asla dönmeyecekler.ama işte orada dikiş tutturamayan süprüntü kesim TR ye dönmeye daha meyilli,hayal aleminde yaşıyorlar.
    Yarabbi sen bana sabir ver yarabbi

Ateistim ama bu forumdakiler yuzunden musluman olucam ben

Hic amerikada yasadinmi? Bilmedigin konu hakkinda neden ahkam kesiyorsun?

24 yildir abd deyim. Amerikadaki turklerin ve hatta yurt disinda yasayan turklerin %99 u turkiyenin alt tabakasidir. Turkiye nin ne kadar sorunlu ve fakir oldugunu yurtdisindaki turkleri taniyinca anliyorsunuz.

Geriye kalan %1 ise muhendis doktor bilim adami. Ama onlarda fakirlikten gelme. Zaten akil var mantik var benim ailem zenginse yatim villam yazligim fabrikam varsa altimda son model araba varsa salakmiyim ben gidip master doktora yada tip egitimiyle hayatimi karartayim?

Turkiye nin elit kaliteli ve zengin kesimi asla yurt disina tasinmiyorlar. Kacanlar hep alt tabaka

Parasi olana turkiye bir cennet

5.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ben her sene oraya giderim ve bir süre kalırım,çokta iyi bilirim.ABD'de çok farklı dünyalar var,süprüntü kesime göre ABD bitmiş aman yandım. ama kafası çalışan ve gerçekten iş yapıp kazananlar halinden memnun ve TR gibi değil haklarını kazanıyorlar. Kendi işini yapan zaten aldı yürüdü,maaşlı çalışan dostlarım 12000$/mon. min. para alıyor.hepsi halinden memnun ve TR ye asla dönmeyecekler.ama işte orada dikiş tutturamayan süprüntü kesim TR ye dönmeye daha meyilli,hayal aleminde yaşıyorlar.
    Estagfurullah, size supruntu dedigimiz yok. Olabilir, orada dikis tutturamayip donmus olabilirsiniz. Dostlariniz maasli calistigina gore onlar da sizin gibi. Calisan kesim icin degil, sermaye kesimi icin konusuyorum ben.

Ahmetg Guest
    Tr de bir banka hesabi acmak istiyorum. Abd de bu turk bankasinin bankamatik karti ile bedavaya tl hesabindan parayi dolar olarak cekebilmeliyim.

Eft her yone bedava olmali

Aylik yillik masraf almamali

Yalnizca cepeteb bulabildim. Baska varmi alternatif?

7.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    domates muhabbetinden iyi. aslında ablamdaki cevheri bilmiyorsunuz. abla sen yaz ben çok şey öğreniyorum.
    kısa öz yazsalar daha okunur. ben çok uzun yazı ve yorumları okumuyorum.hele bir grafik atıp gidenlere uyuz oluyorum.ne diyosun kardeşim yazsana yorumunu. dolar insede çıksada ben söylemiştim havasında

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Tr de bir banka hesabi acmak istiyorum. Abd de bu turk bankasinin bankamatik karti ile bedavaya tl hesabindan parayi dolar olarak cekebilmeliyim.

Eft her yone bedava olmali

Aylik yillik masraf almamali

Yalnizca cepeteb bulabildim. Baska varmi alternatif?
    yurtdışı para çekimi ücretsiz miymiş ilginç

Sayfa 104/997 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •