Sayfa 104/1002 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 825 - 832 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Albayrak : Doğalgazın Türkiye'ye katkısı) Türkiye'nin döviz fazlası vereceği bir dönem başlıyor. Enerji kısmında meyvelerini almaya başladık. Kur saldırılarına karşı da Türkiye'yi güçlendirecek. Doğalgaz Merkez Bankası gibi döviz rezervi eklemiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,832
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak'ın bu akşam saat 20.00'de NTV'de Milli Ekonomi Hamleleri ve gündeme dair değerlendirmelerde bulunacağı açıklandı
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Allahım sen yardım et...
    Piyasa onu bugünden fiyatladı.Rahat olun.

Bakan Albayrak: Bu son süreç TPAO ve BOTAŞ'ı farklı bir lige çıkaracak. Bu keşiflerle birlikte bu iki şirketin halka arz sürecinin önü açılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Piyasa onu bugünden fiyatladı.Rahat olun.
    Bugünki Akdeniz di galiba alaman ya nın açıklamaları ve yanlızlığımız.

Akdeniz ve Ege de ayağımızı denize sokamıyacağız galiba.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Bugünki Akdeniz di galiba alaman ya nın açıklamaları ve yanlızlığımız.

Akdeniz ve Ege de ayağımızı denize sokamıyacağız galiba.
    Sb nın şımarık çocuğu hatta ***i yunanistanı kullanarak bizi sıkışturmaya çalışıyırlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Birisi de çıkıp reyize sormuyor..
    Yunanistan , Türkiye ye ait adalara yerleşip ,asker silah yığarken ,siz hangi Ülkenin hükümeti idiniz.??..
    Saray eşrafınin işi,Varsa yoksa esip gürlemek.. Yağmur oldukları yok..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Dün akşam, CNN Türk de Ahmet Hakan' ,Programında şöyle dedi."Yahu arkadaşlar, stüdyo çok sıcak, niye klimalari açmıyor sunuz.? Klimalarin gazı biter diye mi korkuyorsunuz.? Korkmayin yaw..Nasıl olsa artık kendi gazımız da var."...
    Adam bu lafları söylerken, alaycı bir surat ifadesi vardı.. Merak edenler programı internet den tekrarını izleyebilir...
    Demek istediğim; Hükümet yanlısı olanlar bile, bu masallara inanmıyor....
    Ha.;Ben de isterim Ülkemin kaynakları ,ülkem insanın daha iyi şartlarda huzurlu ve sağlıklı yaşaması için kullanılsın..Ama, maalesef tam tersi bir durum var..Ve bu işler de beni rahatsız ediyor...

Sayfa 104/1002 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •