Sayfa 104/925 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 825 - 832 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Ocağın 5 inde ben de bi miktar hisseye girmeyi düşünüyorum, şu reza olayi da bi netlessin de hele, ortam duzelirse fiyat uygun, ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Ocağın 5 inde ben de bi miktar hisseye girmeyi düşünüyorum, şu reza olayi da bi netlessin de hele, ortam duzelirse fiyat uygun, ytd.
    Bi yandan reza bi yandan razi hisse de r yapiyor doğal olarak. Bir kisim 30 dan ciktik kalan sali tam cikis yapar persembe duruma göre bakarım.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Beyler habere bakın.
    Ayhan Karayama mahkeme önünde hesap verecek.
    Sıra küçük yatırımcı düşmanı Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı'da.

https://www.tarimdanhaber.com/haber/...e-suc-duyurusu

5.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Beyler habere bakın.
    Ayhan Karayama mahkeme önünde hesap verecek.
    Sıra küçük yatırımcı düşmanı Gübretaş Genel Müdürü İbrahim Yumaklı'da.

https://www.tarimdanhaber.com/haber/...e-suc-duyurusu
    Yatırımcının ahını alan her kimse cezasını bulacak, öyle görevden almakla kalması ödül gibi olacaktı zaten.
    Bu arada yatırımcılara verilen ve yakınından bile geçmeyen bilanço taahhüdlerini de o suçlar arasına koymak lazım.
    Sıkkı bir araştırmada neler çıkar neler.
    Raziden gelen yüzmilyonlarca liralak temettü, satışı yapılıp iptal edilip tekrar satılan sonra tekrar iptal edilen işitirak satışları, şirket yatırımcılarını bunca zarara sokmaları. Valla ilk defa birşeylerin olacağı umudunu görmeye başladım. Yönetimde operasyonlar, Tunus'ta Fosfat yatırım toplantılarının başlaması.

2018 yılında hem şirketlerde, hem de hissede Fahretin Poyraz esintisini görmek istiyoruz. Endeks %50 yükseldi, gübretaş maalesef %5 eksi ile seneyi kapattı, bunu yeni genel müdürün haberdar olduğunu sanıyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yatırımcının ahını alan her kimse cezasını bulacak, öyle görevden almakla kalması ödül gibi olacaktı zaten.
    Bu arada yatırımcılara verilen ve yakınından bile geçmeyen bilanço taahhüdlerini de o suçlar arasına koymak lazım.
    Sıkkı bir araştırmada neler çıkar neler.
    Raziden gelen yüzmilyonlarca liralak temettü, satışı yapılıp iptal edilip tekrar satılan sonra tekrar iptal edilen işitirak satışları, şirket yatırımcılarını bunca zarara sokmaları. Valla ilk defa birşeylerin olacağı umudunu görmeye başladım. Yönetimde operasyonlar, Tunus'ta Fosfat yatırım toplantılarının başlaması.

2018 yılında hem şirketlerde, hem de hissede Fahretin Poyraz esintisini görmek istiyoruz. Endeks %50 yükseldi, gübretaş maalesef %5 eksi ile seneyi kapattı, bunu yeni genel müdürün haberdar olduğunu sanıyorum.
    Değişecek hiç birşey olmaz çünkü olamaz. Yapının doğasına aykırı. Bu sebeple fazla pozitif beklenti içinde olmamak lazım. Haber okunduğunda, uğradığı bireysel haksızlığı gidermeye çalışırken yaptığı söylemler. Ya bireysel haksızlığa uğradığını düşünmeden işlerine devam ederek görüp bildiklerini söylemeyenler?

Ek olarak, Bu tahta nın en büyük sıkıntısı insider, 2 seneden fazla oldu kağıttayım, bütün bilançolar sadece KY kilitlemek için kullanıldı. Bu da biliniyor ama dillendirilmiyordur. Zamanı geldiğinde birisi haksızlığa uğrarsa o da meydana çıkar ama şu an ki durumlarda hukuksal neticesi olur mu o bilinmez.

7.  Alıntı Originally Posted by zortlang Yazıyı Oku
    Değişecek hiç birşey olmaz çünkü olamaz. Yapının doğasına aykırı. Bu sebeple fazla pozitif beklenti içinde olmamak lazım. Haber okunduğunda, uğradığı bireysel haksızlığı gidermeye çalışırken yaptığı söylemler. Ya bireysel haksızlığa uğradığını düşünmeden işlerine devam ederek görüp bildiklerini söylemeyenler?

Ek olarak, Bu tahta nın en büyük sıkıntısı insider, 2 seneden fazla oldu kağıttayım, bütün bilançolar sadece KY kilitlemek için kullanıldı. Bu da biliniyor ama dillendirilmiyordur. Zamanı geldiğinde birisi haksızlığa uğrarsa o da meydana çıkar ama şu an ki durumlarda hukuksal neticesi olur mu o bilinmez.
    http://www.hurriyet.com.tr/amp/nitra...mpression=true

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. http://www.hurriyet.com.tr/amp/nitra...mpression=true

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 104/925 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •