Onemli Gunler Banner
Sayfa 104/310 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 825 - 832 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Fenerbahçe - Vardar UEFA Avrupa ligi rövanş mucadelesi bugün saat 20:30'da.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçemizin 11'i : Carlos Kameni - Roman Neustadter - Mauricio Isla - ismail Köybaşı - Martin Skrtel - Mathieu Valbuena - Mehmet Topal - Nabil Dirar - Ozan Tufan - - Alper Potuk - Robin Van Persie

Adamlar 2 maçta 3 atak yapmadan 3 gol attılar !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Daha Ağustos bitmeden verem olduk bu sezon bitmez..

Dk 57 maç 0-0 , en az 2 gol atmak gerekiyor ve sen oyundaki tek forvetin olan Van persie'yi çıkarıp Soldado'yu aliyorsan sen ancak küçük takımların büyük hocası olabilirsin, Fenerbahçe'nin değil !

6. Ne olursa olsun, Kim olursa olsun..............

Galatasaraya Kadıköyde kupa kaldırtan bir hocayı Fenerbahçenin kapısından sokmam dedim..........

Tükürdüğünü yalayan biri de Fenere başkan olamaz......................

Dediğime geleceksiniz ))) Fenerbahçe tarihine kara leke olarak yazılacaksınız, yuhalanarak GİDECEKSİNİZ

7. Biz bu sene yine basket takımına dönelim....
    Ordada iyi oyuncular gitti ama her şartta futboldan iyi olurlar, neticede başlarinda bir aykut yok

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Geçen sezon ortasında lig tv üyeliğimi iptal etmiştim. Hala kapalı. Bu günkü maçı da izlemedim. Sağlık önemli şey..Haberlerden ve Fenerbahçe den uzak durmak gerekiyor.

Sayfa 104/310 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •