Sayfa 105/245 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 1958 madde; 833 - 840 arası.

Konu: SANKO - Sanko Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    ne sabir varmis adamlarda ya borsa gelmis 110 a bu temelle kademe kaldirttirmiyor adam
    gerçekten de milyon lotları öbür tarafamı götürecek acaba
    " Hedefine ulaşamadığında yapman gereken hedefe giden yolu değiştirmektir, hedeften vazgeçmek değil."

SANKO Solo 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 12252280 Yıllık Değ%:4

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Çeyrek bazlı bakacak olursak bu çeyrek şirket yatmış fiyatın bu seviyelerde kalmasının ana trende katılmaması bundan mış diyebilirim.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

4. Kumaş satışları toplamda geçen yılın aynı dönemine göre yarı yarıya azalmış toplamda bilanço kağıt üzerinde güzel gibi görünsede detaylarda bakınca bu çeyrek hayal kırıklığı yarattı bende yılın geri kalan kısmında çok fazla performans göstermek zorunda yoksa sene sonu hedeflerin gerisinde kalabiliriz.

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.

5. Şahsi beklentim bir miktar tahtaya satış gelebilir en azından benim düşüncem bu yönde ama uzun vade hala şirkete güveniyor ve arada böyle çeyrek ler alım fırsatı yaratması açısından da başka türlü bakmak laZım...

6. Bir beklenti daha bitti bakalım ne yapacak yatırımcılar...

7. Sankodan bugun mal satan eger yarin eksi yaparsa insiderdir ve suc islemistir bakalim gorecegiz
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    Sankodan bugun mal satan eger yarin eksi yaparsa insiderdir ve suc islemistir bakalim gorecegiz
    Bugun de en iyi alici sanko.allah sizi bildigi gibi yapsin
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

Sayfa 105/245 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •