Sayfa 109/500 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 4000 madde; 865 - 872 arası.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Ş.

1. Bizim kapıcı gömmüş. Birikmiş parası varmış...

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --3milyar lirayı gömen kim-kimler?
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Bizim kapıcı gömmüş. Birikmiş parası varmış...
    hocam sizin amacınız nedir ne demeye çalışıyorsunuz ? karnınızdan konuşmayı bırakıp net olarak demek istediğinizi yazarmısınız sürekli bir olumsuz negatif söylemleriniz var

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    An itibariyle "Malı ky ye yıktılar" ile "Mal zaten patronda" iddiasını aynı kişilerin seslendiriyor olması gayet renkli bir başlık yapıyor burasını...

��
    Hocam senin durumun gerçekten iyi değil. Şu yukarıda yazdıklarını kim nerede demiş bir alıntılasana.

Ben diyorum ki hani patron satamaz yönetimi kaybeder diyorsunuz ya. Bal gibi satar yönetimi de kaybetmez sen de ayakta uyursun gibime geliyor. Aynı kişiler kimlermiş.

Ben tüm samimiyetimle söylüyorum. Yazılarınızdaki tüm yanlışları yazsam burada topic karışır. Bu kimin işine yarar tahtacının.

Helal olsun yıllardır bu topiclerdeyim biraz daha zorlarsanız FT-2 ile aynı çizgiye getireceksiniz beni. Bunu yıllardır başarabilen olmamıştı.

Kendisine en son karşı yazım 97 lerde ÜLKER tavan olmuştu o gündür.

Ben diyorum ki durumun hep olumlu taraflarını dile getiriyorsunuz. İnşallah haklı çıkarsınız der şapkamı alır giderim. Herşey gönlünüzce olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Birisi hakimiyeti kaybedebilir diye yazmış.
    Yüzde 51 ortaklığı heran kaybedebilir diye.
    Hakim ortak satmadikca nasıl kaybedecek.
    Diyelimki yüzde 10 daha sattı karşısında çoğunluğu sagliyacak hisseyi toplama maliyeti nerelere varır hangi akıllı buna cesaret edebilir.
    İmtiyazlı hisse olmamasının bir önemi yoktur.
    Eğer adil bir karar olacaksa bu tahsisli ret edilmeli,egerki kabul edilirse de Odas fiyata göre karar verir,
    Egerki isteyen yatirimcida bu haktan istifade etsin diye bir karar onaylanırsa o zaman daha öncede yazdığım gibi belirli bir süre satmama şartı getirebilir.
    SPK kendide fiyat belirleme yaptığı durumlar var.
    Biste bıraktığı durumlarda var.
    Asıl konu neden 79 TL dan itibaren satmadı ,
    Birde 160 milyon lotu kim karşıladı
    Karmaşık işler
    Yy.tv.degildir
    Sagliklar

--3 milyarlık hisse ya emanette ya da kızılbükvari verildi.... bu bilanço ile 3 milyarlık hissenin 4-5 günde piyasadan satılması imkansız...zaten tahtada kendi kendine işlemleri çıkarsanız in cin top oynuyordu...

6. Hisse ile olumsuz hiçbir gönderimim olmadı...

Ben çok net yazdım zaten. 3 Milyar Lirayı kimse bir planı olmadan bu ortamda harcamaz...

Alıntı Originally Posted by cnyt_ Yazıyı Oku
    hocam sizin amacınız nedir ne demeye çalışıyorsunuz ? karnınızdan konuşmayı bırakıp net olarak demek istediğinizi yazar mısınız sürekli bir olumsuz negatif söylemleriniz var

7. Ben en baştaki mesajlarımda zaten bunu söyledim. Bu kadar hisseyi satıp alan ya patron ya da ondan el almış biridir. Buradaki püf noktası tüm bu operasyon, bu fiyatlardan neden yapıldı? Amaç ve bu operasyona gömülen paradan beklenen kazanç nedir?

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --3 milyarlık hisse ya emanette ya da kızılbükvari verildi.... bu bilanço ile 3 milyarlık hissenin 4-5 günde piyasadan satılması imkansız...zaten tahtada kendi kendine işlemleri çıkarsanız in cin top oynuyordu...

8.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ben tüm samimiyetimle söylüyorum. Yazılarınızdaki tüm yanlışları yazsam burada topic karışır. Bu kimin işine yarar tahtacının.
    Karışsın, hiç bir sıkıntı yok üstadım. Kendinize ket vurmayın. Benim ve arkadaşlarımın buradaki pozisyonu sandığınızın ötesinde.

Buna rağmen tekraren diyorum ki, ne varsa yazın lütfen...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir...

Sayfa 109/500 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •