Sayfa 111/1003 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1.  Alıntı Originally Posted by lava41 Yazıyı Oku
    Üstat sizden bir bilgi almak istiyorum.( ddkkm'ye giren arkadaşlar da bilgi verebilirler)

Bende sizin gibi yapı kredi'den ddkkm yaptım ve dolara üç aylığına %13 faiz alıyorum.
    Fakat yapı kredi hesabıma girdiğimde sadece %11 tl faizi gözüküyor , %13 usd faizi gözükmüyor.
    Sizin hesabınızdaki görünüm nasıl acaba?
    Bu dolar faizi vade bitiminde mi gözükecek?
    tl faizinin alaınacak fizin rakamı ama usd tarafının faiz oranı %10 olarak yazıyor

2.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    kkm yi döviz aldım gibi düşünmek lazım. arkadaşınız döviz bazlı parasını korumuş işte..
    her seferinde verdiğim 100bin doları geri 100bin dolar alırmıyım diye 3.5 olmuş....tl veriyom diyebilirler diye...piyasa kuru ile mb kuru arasındaki farka dikkat....

Alıntı Originally Posted by lava41 Yazıyı Oku
    Üstat sizden bir bilgi almak istiyorum.( ddkkm'ye giren arkadaşlar da bilgi verebilirler)

Bende sizin gibi yapı kredi'den ddkkm yaptım ve dolara üç aylığına %13 faiz alıyorum.
    Fakat yapı kredi hesabıma girdiğimde sadece %11 tl faizi gözüküyor , %13 usd faizi gözükmüyor.
    Sizin hesabınızdaki görünüm nasıl acaba?
    Bu dolar faizi vade bitiminde mi gözükecek?
    Miktariniz nedir?sozlesme oldugu icin gozukmez.
    Bir belge vermedilermi %13 dolar getirisi veya rakami?

4.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    tl faizinin alaınacak fizin rakamı ama usd tarafının faiz oranı %10 olarak yazıyor
    TL faizini nasıl garanti ediyor.kkm degilmi bu .vade günü dolar misal 19 dan 21 e çıkınca size yine 37.000 dolarlık TL verecek ...artı TL faizini de mı verecek

5. teb mt aradı kkm ye 24 veriyorlarmış , yavaş yavaş yükseliyor

6. tl kkm de euro yapan yok galiba.. aslında ikiye bölüp birini euro mu yapsak..

7. Kkm nin yanında popülist uygulamalar olmasaydı kkm görevini mükemmel yerine getirmişti ancak maaşlar fışkırtıldığı için enflasyonu düşüremedi yoksa bende kkm nin kötü bir uygulama olduğunu düşünmüyorum ilk çıktığı zaman bu kaçmaz demiştim

8.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Miktariniz nedir?sozlesme oldugu icin gozukmez.
    Bir belge vermedilermi %13 dolar getirisi veya rakami?
    75 k civarı.
    Dijital vadeli hesap cüzdanına baktım şimdi ve herşey tl olarak gözüküyor orada.
    Sadece açıklama sekmesinde %13 ile ilgili bir ibare var. O da ''açılış-EkG:%13''yazıyor.Ama bahsettiğim gibi %13 usd faizi getirisi gözükmüyor.sadece %11 tl getirisi gözüküyor.

Sayfa 111/1003 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •