Sayfa 111/1049 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Ben şu anda bittrex.com, kucoin.com, binance.com kullanıyorum. Özellikle link olarak yazdım, çünkü sahte linklerle başka sitelere yönlendiren çok fazla dolandırıcı var. Bu nedenle üye olduğun borsayı tarayıcınızın sık kullanılanlarına ekleyip mutlaka oradan giriş yapın. kucoin ile binance'nin pratik mobil uygulamaları da var. Yatırıma başladığınızda göreceksiniz ki her coin her borsada olmuyor. Bu nedenle almak istediğiniz farklı coinler için birkaç borsa kullanmanız zorunlu. Bir de ethereum'un kendi borsası olan etherdelta var. Direk olarak cüzdanınıza bağlı ama son derece yavaş ve kullanışsız.
    bu sitelerde ornegin bittrex.com da alis ve satislar icin limit emirler yollayabiliyor muyuz ve stop emri var mi? bu arada bilgilendirme icin tsk ederim.

*fed/yellen, "bitcoin oldukça spekülatif varlık, fed her hangi bir düzenleyici rol oynamıyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    alt limit hangi sitede ne kadar coin alirken? bir de cop coin derken ne tur coinleri kastediyorsunuz?
    Çöp coinler derken unutulmuş, kimsenin ilgi göstermediği coinler. Kafamdaki market değeri 5000 - 7000 dolar. Maximum coin sayısı en az %50 - 70 olmalı. Bu coinleri 6 ay toplayıp ele geçirmekten bahsediyorum.
    Tabi çöp öteleri de var 500 dolar 1000 dolar gibi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *fed/yellen, "bitcoin oldukça spekülatif varlık, fed her hangi bir düzenleyici rol oynamıyor
    Oynamayamaz çünkü bitcoini üretme tekeli onlarda değil.

Mesela XJO (ki benim toplayıp şimdilerde dağıttığım coin) Mart 2015 de market değeri 4000 dolar civarı idi.
    Şimdilerde 700.000 dolar.

Market Değeri : Tüm üretilmiş coini almak istesek kaç dolar eder. (Şirket değeri gibi bişi)

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

4.  Alıntı Originally Posted by inci Yazıyı Oku
    bu sitelerde ornegin bittrex.com da alis ve satislar icin limit emirler yollayabiliyor muyuz ve stop emri var mi? bu arada bilgilendirme icin tsk ederim.
    Üçünde de limit emir verebiliyorsunuz, ki hemen hemen tüm kripto para borsalarında limit emir mümkün. Stop ise bittrex ve binance de var.

5. Bu vergi olayi gelirse geriye yonelik olarak uygulanir mi ? Ornegin 2017'de 100 TL'lik islem yapmissin 18 TL KDV ode derler mi ?

6.  Alıntı Originally Posted by sky Yazıyı Oku
    Bu vergi olayi gelirse geriye yonelik olarak uygulanir mi ? Ornegin 2017'de 100 TL'lik islem yapmissin 18 TL KDV ode derler mi ?
    geriye dönük vergi olmaz,çünkü işlem tarihinde vergi yoktu. ama belli olmaz haa bunlar anayasa falan tanımadıkları için everything is possible.

7. ETH ve IOTA mızıda attık wallete. listemin hepsini tamamlayacağım.

8. bitcoincrash ve gold hakkinda ne diyorsunuz. iyi gidiyor gibiler

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 111/1049 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •