Sayfa 111/340 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 881 - 888 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Bofa robotu al sat al sat 71000 lotu 158 maliyetle toplamayı başardı helal olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Hiç bişey istemiyorum şu Eupwr den %2~3 daha pirimli olalım yeter
    zor rakip seçtin bence...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Derinlikte hala 11 lot 11 lot satışlar geliyor su halka arzdan girenler bir bitmedi gitti.
    işte yukarıya ivmelenebilmemiz için bu 11 , 12 lotların bitmesi gerekiyor...bunun için toplamanın iyicene olgunlaşması lazım...hep bunu söylüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    işte yukarıya ivmelenebilmemiz için bu 11 , 12 lotların bitmesi gerekiyor...bunun için toplamanın iyicene olgunlaşması lazım...hep bunu söylüyorum..
    Hocam zaten ondan aşağı yukarı silkeleyip duruyorlar.
    Hem şansımız hemde sansizligimiz hissenin yüzde 80 ini bireysellere halka arz etmesiydi. Yüzde 80 ky de oldu ki fiyat düştü yüklü alabildik yoksa x3-4 hergun tavan tavan gittikten sonra hiçbir halta yaramazdi o çıkış, şansımız bu oldu mali ucuzdan alabildik ancak şansızlık hala o 11 lotlar dolanıp duruyo birilerinde bundan dolayı da tahtacı indir kaldır uğraşıp duruyo mal toplamak için.
    Tahtacı sanırsam halka arzdan son kalanları da istiyor ki onlarında çoğunu zaten toplamıştır , bizim millet sigara parası ciktimmi hisse satıyor.

5. Satış tarafını Bi anda tertemiz yapmasınlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hocam zaten ondan aşağı yukarı silkeleyip duruyorlar.
    Hem şansımız hemde sansizligimiz hissenin yüzde 80 ini bireysellere halka arz etmesiydi. Yüzde 80 ky de oldu ki fiyat düştü yüklü alabildik yoksa x3-4 hergun tavan tavan gittikten sonra hiçbir halta yaramazdi o çıkış, şansımız bu oldu mali ucuzdan alabildik ancak şansızlık hala o 11 lotlar dolanıp duruyo birilerinde bundan dolayı da tahtacı indir kaldır uğraşıp duruyo mal toplamak için.
    Tahtacı sanırsam halka arzdan son kalanları da istiyor ki onlarında çoğunu zaten toplamıştır , bizim millet sigara parası ciktimmi hisse satıyor.
    şimdiki gençler sigara parası çıksa seviniyorlar...yapacak bir şey yok...potansiyeli yeni gençler bilmiyor...çok kısa vadeli düşünüyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. gün sonunda hareket edecek diyen yok mu aramızda... tıpkı dünkü gibi...

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gün sonunda hareket edecek diyen yok mu aramızda... tıpkı dünkü gibi...
    seni mi kıracaz.....

5dakkalığa göre max 169.70
    15 dakkalığa göre max 170.60 demiş olalım.... belki tutar...
    Doğum tarihim 16/07/2024 olarak güncellenmiştir.

Sayfa 111/340 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •