Sayfa 113/996 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 897 - 904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Tcmb: Cari işlemler hesabı ekim'de 273 milyon dolar açık verdi(beklenti -155mln)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yatırım paketinin içinde neler var acaba , doğrudan yatırım varsa iyidir .

Şahlanan ekonomimiz Amerika 'nın da ağzının suyunu akıtmış olmalı ki yatırım paketi düzenlemişler.

Yatırım yapmadan önce duş alacak mı acaba .

yok trump 12 yaptrımdan 5 ini onaylamış diyorlar onlarında çoğu faso fiso diiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yok trump 12 yaptrımdan 5 ini onaylamış diyorlar onlarında çoğu faso fiso diiler
    Bir belediye başkanı seçimi kaybederse, yeni başkan gelmeden belediyede çalışan kendi yakınlarını işten çıkarır tazminatlarını ödemek için. Çünkü yeni başkan da onları işten çıkartacak ama tazminatlarını vermeyecektir.

USDTRY 8,00 seviyesinin üzerini gördü, 8,0022
    *EURTRY 9,70 seviyesinin üzerini gördü, 9,7059

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bir belediye başkanı seçimi kaybederse, yeni başkan gelmeden belediyede çalışan kendi yakınlarını işten çıkarır tazminatlarını ödemek için. Çünkü yeni başkan da onları işten çıkartacak ama tazminatlarını vermeyecektir.
    galiba çok pis tuzak kurdular
    trump gitmeden darbeyi vurup gidecek
    kötü başkan olacak biden iyiyi oynayacak
    iyi polis kötü polis filimlerini holywood da çok kurgularlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan: "Amerika'nın kalkıp CAATSA diye bir olayla Türkiye'yi karşı karşıya getirmesi, NATO’daki çok önemli bir ortağına yapılan bir saygısızlıktır."

Erdoğan: "(Kovid-19 aşısı) Ben inşallah başladığımızda aşıyı olacağım."

Erdoğan: Ekonomide ibre olumlu istikamette, herkes üstüne düşeni hakkıyla yerine getirmeli

Sayfa 113/996 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163213613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •