Sayfa 114/946 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 905 - 912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Maltepeden sonra diger ilcelere gecerler. Her ilce 1 ayda sayilsa buyukcekmece ve maltepe haric 37 tane var 37 ay surer.

Sonra sayilanlari bir kez daha sayalim canim ne olacak derler ettimi sana bir 39 ay daha

Olur 66 ay.

Bu sekilde 5 yil gecebilir.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dötleri yiyiyorsa üsküdara gelip, spor salonuna yazılan ********ler nerede
    evdeler mi yoksa work out'a mı gittiler diye sorsunlar görelim o polisleri..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Birazdan ceza yiyeceğim hosçakalın.
    Eskiden, Taksim'deki sinemalardan gece geç vakit çıktığımızda, seyyar gazeteci çocuklar "yarın ki cinayeti yazıyor" diye bağırırlardı.

Ona benzemiş.

Ya da Lazın o bildik fıkrada yerde muz kabuğunu görüp de "uy tutun beni düşeceğum da" demesi gibi.

Üç dinin temel kitabını tavsiye eden üyeye yanıt verme teşebbüsünü ben de içimde durdurdum.

Bu kadar dindar insana karşın bu dünya ve bu ülke nasıl böyle desem biliyorum bana "yanlış yorumlamaktan" falan dem vuracak.

Susmak en iyisi.

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Rasyoneli kaybeli o kadar çok oldu ki...Duysam da inanamıyorum.
    Rasyoneli kaybedenler, bunun kendilerine daha fazla zarar vermeye başladığını anladıkları noktada rasyonel olana dönmeye meyil ederler. İşte bu dönüm noktasının ne zaman olacağı kişiden kişiye kurumdan kuruma değişiklik gösterebilir.

Tek bir şey biliyorum. Siyaset rasyonellik üzerine kurgulanmamıştır. Bu nedenle siyasetin ağırlığının arttığı bir durumda alınan kararların rasyonel olmadığını/gözükmediğini düşünmek , bu kararları veren iradelerin bunun farkında olmadıklarını düşünmekten ayrı ele alınmalı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İlk çeyrek bütçe gelir/gider kalemleri gerçekleşme oranı korkunç. Tüyleri diken diken ediyor.
    Önceki dönemleri gösteren bir tablo yok mu acaba?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Eskiden, Taksim'deki sinemalardan gece geç vakit çıktığımızda, seyyar gazeteci çocuklar "yarın ki cinayeti yazıyor" diye bağırırlardı.

Ona benzemiş.

Ya da Lazın o bildik fıkrada yerde muz kabuğunu görüp de "uy tutun beni düşeceğum da" demesi gibi.

Üç dinin temel kitabını tavsiye eden üyeye yanıt verme teşebbüsünü ben de içimde durdurdum.

Bu kadar dindar insana karşın bu dünya ve bu ülke nasıl böyle desem biliyorum bana "yanlış yorumlamaktan" falan dem vuracak.

Susmak en iyisi.
    İceriğe soz etmeden şekilsel bir değerlendirme yapmıştım ama senin mesajı okuyunca onu da sildim abi , 3 kitap da güzel benim nazarımda.

MedwiG kısasa kısas uygulamama ses etmedi , buralardayım.

Merkezi yönetim bütçesi 2019 yılı Ocak-Mart döneminde 36 milyar 160 milyon TL açık vermiştir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Canlı yayında Ali Çağatay açıkladı. Kelime değişikliği yapmadan direk aktardım.
    Saat kaç gibi açıkladı acaba?
    Bugün mü?
    Yaklaşık saat verirseniz merak ettim izlemek isiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Merkezi yönetim bütçesi 2019 yılı Ocak-Mart döneminde 36 milyar 160 milyon TL açık vermiştir
    Ekleme yapıyım arada kaynamasın.
    2019 hedef 80 MilyarTL'miş, %45'e tekabül ediyor.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 114/946 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •