Sayfa 1155/1200 İlkİlk ... 155655105511051145115311541155115611571165 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 9,233 - 9,240 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

biraz daha geniş açıdan bakarsak imtihan dünyasını hemen görürsünüz...
    iyi birşey yapmaya çalışan kişiler ve geyik yapıp bu güzel ortamı bozmaya çalışan kişiler aynı yerde...
    bu devran böyle gelip gidiyor...
    adam bişeyler paylaşıyor, faydalı ve güzel takip edin sessiz olun ama kime diyorsun?? sonrasında hemen saçma sapan laflar,mesajlar,geyikler...ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Sacro hocam cmbtn gecen hafta çok hacimlendirmisler.bir yorumunun var mı kaç tan almak mantıklı olur.teknik acıdan bakabilecek var mı

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam gecen hafta çok hareketliydi ..teknik acıdan birşey söylüyemem.fon da süresi dolmuş bir para hikayesi var....ayriyeten bist te en düşük sermayeli bir hisse....ben 3 kızandan umutluyum...cmbtn,aslan,mrshll.......diğer formlardan teknik varsa atarım..

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Mesela yunsadan ornek vereyim soldaki 60 lik son sagdaki 60 lik sondan daha kuvvetlidir.

Soldaki canak acisi ile gelen 60 lik her zaman tercihimdir.

Ama bu seferki 60 lik tan sonra deli gibi bir seanslik son olan bir macd geliyor.

Bu top yekun fiyati daha iyi etkileyecek bir macd acisidir. Onun icin bu 60 lik bir onceki 60 liktan belkide daha iyi gidecek daha kotu olmasina ragmen. Yani 60 lik sonlarinda birbirinden cok farkli komplike halleri var. Bu tecrubeler zamanla kazaniliyor malesef.

Bence bu seansligin hakkini vermeli artik.

Teşekkür ederim üstat bişeyler kapıyoruz senden bu tarz macdler gördükçe paylaşırım.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    Ben sana yazmadım Sacroya yazdım insanlara hakaret eden biri muhatabım olamaz sen suçun la otur...
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    biraz daha geniş açıdan bakarsak imtihan dünyasını hemen görürsünüz...
    iyi birşey yapmaya çalışan kişiler ve geyik yapıp bu güzel ortamı bozmaya çalışan kişiler aynı yerde...
    bu devran böyle gelip gidiyor...
    adam bişeyler paylaşıyor, faydalı ve güzel takip edin sessiz olun ama kime diyorsun?? sonrasında hemen saçma sapan laflar,mesajlar,geyikler...ytd.
    Laf salatasını iyi yapıyosunuz ama şu sözde çok emek verip ömrü terste geçen böyyük üstadlarınız bu çocuğa spek uşağı diye hakaret ederken, kendileri ampül gibi yapışmışken bu çocuğu aşağılamaya kalktıklarında nerelerdeydiniz somun delikanlıları?

Kendimce bir hayat tecrübem var. Doğru bildiğimi söylerim.. Bıkmış abi endekste, Sacroyla Bulut kağıt bazında hep nokta atışı yaptı. Adam gibi teknik analiz yaptılar..

Diğer hüdavendigarlar kıt teknik bilgilerine sabahtan akşama bekledikleri siyaseti monte ettiler.. sonra bugün çökücez,yarın çökücez, 80 den döner 90 dan döner, garan 2 lira bilemedin 3 lira,,ağzı açık bunları bir halt biliyor zanneden avelleri perişan ettiler..

Söylediğim şeyler çok açık ve net.. Sezarın hakkı Sezara..

5. Referandumda Evet oyu çıktı diye topic kapatanı, küsüp aylarca topiğe yazmayanı gördük ulan burda.. Lütfetmiş geri gelmiş, saçmalıyosun diyeni troll yapacak, birilerinin maaşlı adamı yapacak beyzade..

Bırakın bu martavalları, bu adamların neyi ne için yazdığını bir gram aklı olan herkes anlıyor. Açtırmayın ağzımı, başlatmayın forumunuza, suç duyurusunda bulunacakmış artist, bulunmazsan ********sin..

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu grafiği çizeli yaklaşık 10 ay olmuş, o zaman bile 92000+31000 = 123 000 hedef gözüküyordu.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu grafiği çizeli yaklaşık 10 ay olmuş, o zaman bile 92000+31000 = 123 000 hedef gözüküyordu.
    Hocam sizlerde kusura bakmayın. Sacro ve saz arkadaşlarından kastım sizler ve hep beraber faydalı birşeyler ortaya çıkarmaya çalışan arkadaşlardı. Sözümüz bu meclisten dışarı.. herkes kendini ve yediği haltları biliyor.. iyi geceler..

8. Yok yok sayın Uyvar ben üstüme alınmadım zaten sıkıntı yok sağolun.

Sayfa 1155/1200 İlkİlk ... 155655105511051145115311541155115611571165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •