Sayfa 116/555 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 921 - 928 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1. Aracı kurumlar hacim pastası paylaşabilecek var mı şimdiden teşekkür ederim. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ismenden %20 kadar satış yapıp info ya cevirdim. Ağırlığı arttırdım info da. Bakalım hayırlısı.

3. Saat 13:30 itibariyle son durum. Son 2 işlem gününden daha iyi gidiyoruz şuanda.

http://

4.  Alıntı Originally Posted by apranti87 Yazıyı Oku
    Ismenden %20 kadar satış yapıp info ya cevirdim. Ağırlığı arttırdım info da. Bakalım hayırlısı.
    Başka mecralarda Gedik'in hacim olarak yakalandığını söylemişsiniz; ancak iki kurum arasında ortalama komisyon oranlarında ciddi fark olduğunu biliyoruz. Kıyaslamada bu faktörü gözden kaçırmamak lazım.

5. Komisyon oran farkını gözden kaçırmadım elbette. Bu da info için düşündüğüm fiyatın içinde elbette.

6.  Alıntı Originally Posted by apranti87 Yazıyı Oku
    Komisyon oran farkını gözden kaçırmadım elbette. Bu da info için düşündüğüm fiyatın içinde elbette.
    Tamamdır, aynı piyasa değerine sahip olmalılar gibi bir düşünce hayal kırıklığı yaşatabilir bu durumun farkında olmayanlar için, o yüzden belirteyim dedim

7.  Alıntı Originally Posted by Batakçı Yazıyı Oku
    Tamamdır, aynı piyasa değerine sahip olmalılar gibi bir düşünce hayal kırıklığı yaşatabilir bu durumun farkında olmayanlar için, o yüzden belirteyim dedim
    Hocam info 170 milyon gedik 1 milyar 155 milyon bu farkta çok fazla değil mi info şuanda piyasa değeri olarak en ucuz aracı kurum glbmd ve osmenden de ucuz. Ama hacimleri güzel zamanla ederini bulacaktır. Fiyat piyasanın bileceği iş. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by clastobar Yazıyı Oku
    Hocam info 170 milyon gedik 1 milyar 155 milyon bu farkta çok fazla değil mi info şuanda piyasa değeri olarak en ucuz aracı kurum glbmd ve osmenden de ucuz. Ama hacimleri güzel zamanla ederini bulacaktır. Fiyat piyasanın bileceği iş. Ytd
    info ile gedik arasında nasıl bir parite olması gerektiği hakkında burada yorum yapmam hocam. Benim tek kastettiğim şey, info'nun hacim olarak gediği yakalamasının majör bir olay, ya da pozisyon değişikliği gerektirecek bir olay olmadığı. Yaklaşık 1 çeyrektir zaten kafa kafayalar.

Sayfa 116/555 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •