Sayfa 124/404 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 3227 madde; 985 - 992 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
     Alıntı Originally Posted by Tudor Yazıyı Oku
    Bu hisseye galip ve adamlari gelse sanirim 90 ları görürüz. Bizim spek cimri 200, 300 lotun peşine düşmüş oysaki %90 nı elinde

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Galip ağanın gireceği bir hisse değil MAALT. Çünkü dediğiniz gibi hissenin büyük bölümü adamların elinde zaten. Bi ara burada üç haneli rakamlar zikredildi . Ama pek karşılık bulamadı ky tarafından. Bugun biraz daha satmak zorunda kaldım . Elimdeki hisse sayısı yarıya düştü bugün itibariyla 😣😢😥 çok acı çekerek satmak zorunda kaldım. Kaptılar hemen. Yaklaşık 3-5 ay önce 100 adet satış yazdım tahtaya satana kadar gına geldi. Bugün sattıklarımı hemen kaptılar

SM-J200H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ortaklar.. bu bilir kisi raporu ne oldu mahkeme ne zamn. bunun gibi somut bilgilere nasil ulasabiliriz

3. 300 500 olacak diyenlere aldanmayın... 15 ten alıcıyım diyenlere de ... Hissenin trendi bozulmadi hala. . Haftalık grafikte trend devam ediyor... Sabredin ve mümkünse bu fiyatlardan ekleme yapın... Trend bozulup stop olmak gerekirse bunuda belirtirim burada...

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ben 15.00 da alıcıyım neden ınanmıyorsun bu kagıt ancak ben hıssedeyken gıder çunku bensız bır yere gıtmez sahıbıne hıyanet etmez ben yıllarca birlıkteligimiz var bakın goreceksınız 15 gelecek ondan sonra yukselecek

5. Saplantılı dedim yaa işte ispatı.

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"

6. Spek cefri ye para kazandırmak için 13 e bile getirir belkide.

7.  Alıntı Originally Posted by Tudor Yazıyı Oku
    Spek cefri ye para kazandırmak için 13 e bile getirir belkide.

neden olmasın zaten eskıdende cok kazandırdı bana yıne kazandıracak ama suan spek yok burda sıkıntıda tam bu noktada baslıyor burda spek olsa suan hıssenın fıyatı 35 tl ıdı en az ama spek yok 15 gelecek elı mahkum ben hısseye gırecem oyle gıdecek

8. Tabii tabii spek olmadığı için geçen aniden 18.60-20.20 ye hareketlenip geri döndü. La fontain'den masallar.

"Her Koyun Kendi Bacağından Asılır"

Sayfa 124/404 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •