Sayfa 125/1001 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Günaydın iyi haftalar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kap :
    FROTO.E Pay Başına Brüt Temettü: 3,12 TL Teorik Fiyat: 43,56 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)

ISYAT.E Pay Başına Brüt Temettü: 0,343 TL Teorik Fiyat: 2,417 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştır)
    OTKAR.E Pay Başına Brüt Temettü: 8,3333333 TL Teorik Fiyat: 102,467 (Teorik fiyat, fiyat adımına yuvarlanmamıştı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

VIOP açılış -3.44 %

Ziraat bankasi : 31.03.2020 ‘de taksit , faiz ve anaparasını ödemeyenlerin odemeleri ötelenebilecek

Ziraat Bankası : Nakit akışı bozulan müşterilere uygun yapılandırma uygulamaları geliştirilecek

Ziraat bankası: Işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamak üzere, bankamız kurumsal kredi kartı ve dbs limiti bulunan müşterilerimizin kurumsal kart limitlerinin artırılması sağlanacak

ziraat bankası: Kredili müşterilerimiz tarafından bankamız üzerine keşide edilmiş çeklerinin ödenmesi amacıyla kullanılmak üzere, genel kredi limitlerinin artırılarak ilave nakit kredi limiti tahsis edilmesi sağlanacak

Ziraat bankası: Bankamız şubeleri 09:00 - 17:00 saatleri arasında müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir

Sayfa 125/1001 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •