Sayfa 129/1000 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by ÖMER GÜÇLÜ Yazıyı Oku
    Geberdi mi nihayet?
    Gebermeden polisin karisinıda kafasını keserek öldürdü
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gebermeden polisin karisinıda kafasını keserek öldürdü
    Amanın,ne izliyorsunuz siz?

REHA KAYA ya özgürlük demiş miydim bugün?
    Son düzenleme : watcher46; 11-03-2019 saat: 22:57.

Venezuela’da Salı günü tüm okul ve iş faaliyetleri durduruldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    TİM/Gülle:Bu Denli Zor Bir Yılda Dahi 2.6'Lık Büyüme Ekonomimizin Dayanıklılığını İspat Etti

bu doğrumudur...beklentiler dahilinde midir

2017 büyümesi ne olmuştu
    Yahu ne doğrusu?...
    Körlerle sağırlar birbirini ağırlar.... yetmezmiş gibi, yalakalar da somurarak yalarlar....

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Cezayir Diyanet İşleri Bakanlığı imamlardan camilerde hükümet yanlısı vaaz ve hutbe vermelerini istedi

İmamlar bakanlığa tepki gösterdi: ''Bırakın kendi işimizi kendimiz yapalım. İşimize müdahale etmeyin.''

Cezayir'de din adamlarından Diyanet İşleri Bakanlığı'na: İktidar yanlısı hutbe baskısı yapmayın

https://tr.euronews.com/2019/03/11/c...baski-yapmayin
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Cafe Trend&amp;Trade

İzmir’de feto operasyonu yapılıyor , 55 adres de 42 şüpheli hakkında gözaltına kararı var .

Cafe Trend&amp;Trade

Bugün İstiklal Marşımızın kabulünün 98. yıldönümü .. Bu vesileyle Mehmet Akif Ersoy’u saygıyla anıyoruz ..

Sayfa 129/1000 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •