Sayfa 130/408 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 3261 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: DOCO - DO & CO Aktiengesellschaft

1. THY resmen DOCO'ya goz dagi verdi. Yalniz anlamadigim sey 300 kusurden 170 lere dususte sesini cikarmayan yonetim bu gun neden boyle bir aciklama gondermek zorunda kaldi. Yarin enterasan isler olacak gibi. Bakalim.

para girişi

para çıkışı

Alıntı Originally Posted by WobTrader Yazıyı Oku
    THY resmen DOCO'ya goz dagi verdi. Yalniz anlamadigim sey 300 kusurden 170 lere dususte sesini cikarmayan yonetim bu gun neden boyle bir aciklama gondermek zorunda kaldi. Yarin enterasan isler olacak gibi. Bakalim.
    Resmen kafa karıştırıcı bir açıklama thy,nin doco ile yola devam etmek istedigi ortada fakat atilla dogudan,ın yatırıma yanaşmadıgı söyleniyordu şirket bugün yaptıgı açıklamada 3. havalimanına yatırım yapma konusunda istekli oldugunu belirtmiş o zaman thy neden sats ile iyi niyet sözleşmesi imzaladı anlaşılır gibi degil gerçekten.......
    Göz olanı akıl olacagı görür..

Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Resmen kafa karıştırıcı bir açıklama thy,nin doco ile yola devam etmek istedigi ortada fakat atilla dogudan,ın yatırıma yanaşmadıgı söyleniyordu şirket bugün yaptıgı açıklamada 3. havalimanına yatırım yapma konusunda istekli oldugunu belirtmiş o zaman thy neden sats ile iyi niyet sözleşmesi imzaladı anlaşılır gibi degil gerçekten.......
    Ama şöyle birde durum var şirket yatırım konusunda niyetliyse yakında bir sermaye artırımı kararı alınma ihtimali gündeme gelebilir diye düşünüyorum........
    Göz olanı akıl olacagı görür..

5. Bedelli yapsa 3. Havalimanı için kim ne diyecek iyiki yaptı der yatırımcı.

ytd

6.  Alıntı Originally Posted by AUDİ+ Yazıyı Oku
    Ama şöyle birde durum var şirket yatırım konusunda niyetliyse yakında bir sermaye artırımı kararı alınma ihtimali gündeme gelebilir diye düşünüyorum........
    Çok haklısınız, bakınız ben firmanın ortağıyım, şuan firmam ile ilgili ne olup bitiyor, geleceği nedir anlıyor muyum? HAYIR.
    Yönetimi insafa davet ediyorum, ayıptır, günahtır.
    Eğer;
    Bedelli yapacaksanız ve millete malı verip para toplayıp sonra geri alacaksanız, biz parayı veririz ama siz bu sahtakarlığın hesabını vicdanınızda veremezsiniz. Kursağınızdan geçmesi diyen çok olur, illa çıkar biryerinizden.
    Eğer;
    Hisse tepe fiyatlara giderken çok dağıldı, geri toplamak için iyi haberleri gizleyelim yada belirsizlik yaratıp fiyatı aşağı çekelim dediyseniz, kursağınızdan geçmesin.

Koskoca firma, ana işi havaalanı yemekçiliği, 3. Havaalanında olacağınızı, olmak istediğinizi bugün açıklıyorsunuz.

Fakirin fukaranın, milletin alın terinin, küçük büyük yatırımcının parasına hakkına göz dikmişsiniz. Kimbilir firmayı beğenip de alıp bugün zararına satan kaç kişi oldu.

Kursağınızdan geçmesin.

7.  Alıntı Originally Posted by kendifikrim Yazıyı Oku
    %15 mi? %40 olmasın? bakın okuyun aşağıda ne yazmış işbankası

Şirket Haberleri (İş Yatırım)

DO & CO Aktiengesellschaft
    Kapanış (TL) : 194 - Hedef Fiyat (TL) : n.a - Piyasa Deg.(TL) : 1890 - 3A Ort. İşl.Hac.(mn$)
    : 1.3
    DOCO TI Equity- Öneri :GÖZDEN GEÇİRİLİYOR Get.Pot.%: n.a Analist: [email protected]

Türk Havayolları Yeni Havalimanında ikram hizmetleri konusunda SATS ile iyi niyet
    anlaşması imzaladı
    Türk Havayolları İstanbul Yeni Havalimanına taşınması sonrası yeni havalimanında
    ikram hizmeti tedariki konusunda SATS LTD'in iştiraki SATS Investments Pre. LTD
    ile iyi niyet anlaşması imzalandığını duyurdu. Açıklamada gerekli ön şartların
    gerçekleşmesi hukuki, idari ve düzenleyici onayların alınması üzerine SATS tarafından
    ikram hizmetleri konusunda yatırım yapılmasının söz konusu olabileceği
    belirtildi. Türk havayollarına verilen ikram hizmeti DO&CO'nun operasyonlarının
    yaklaşık %40'ını oluşturduğu için
    işin DO&CO'ya verilmemesi durumunda haberin
    DOCO hisseleri üzerinde olumsuz etkisi olabileceğini düşünüyoruz. Ancak diğer
    taraftan belirsizlikten ve kontratın uzun süre yenilemesinden dolayı DOCO hissesinin
    son iki ayda endeksin %27 altında kalması (yıl başından beri %38 altında
    kaldı) negatif etkinin sınırlı olabileceğine işaret etmektedir.
    Mayıs ayında açıklanan 2016/2017 yıllık bilançoda satışların %10 unu aşan kısım olarak tek şirketten bahsediliyor ki bu muhtemelen THY , ve bahsi geçen rakam 1.090 m . 3.5 milyarlık toplam bilançoda %30 a tekabül eder.

MI 4W cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

8. Sorun var,thy na yalvarma gördüm açıklama da,doco vazgeçilmez olduğunu zannediyor,thy naz yapıyor hissine kapıldı,yemeğinin maĺını yerler Atiĺla,olay ciddiyete binince bu gönderi global şirketin açıklaması olamaz,bu gönderilen anladığım thy yoksa doco bitmiştir

Sayfa 130/408 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •