Sayfa 140/273 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon
Arama sonucu : 2180 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1. İyi günler, iyi seneler. @spenc hayırlı olsun aracınız kazasız belasız İnşallah güle güle kullanın.
    Bizimki bakalım beklediğimiz günlerin acısını çıkartacak mı, genelde üst üste 2 gün yükseliş yapmazdı, 2023 de bu kuralı bozar umarım

2. 8 adet özenle seçilmiş nadide şirketten oluşan portföyümün 7 tanesi kıpkırmızı, kan revan içinde, şişe all time high..

3.  Alıntı Originally Posted by ring Yazıyı Oku
    İyi günler, iyi seneler. @spenc hayırlı olsun aracınız kazasız belasız İnşallah güle güle kullanın.
    Bizimki bakalım beklediğimiz günlerin acısını çıkartacak mı, genelde üst üste 2 gün yükseliş yapmazdı, 2023 de bu kuralı bozar umarım
    Teşekkürler hc. daha iyisi sizlerin olsun.

Bugün bolinger falan dinlemedi yine efsaneler arasında yerini aldı.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Teşekkürler hc. daha iyisi sizlerin olsun.

Bugün bolinger falan dinlemedi yine efsaneler arasında yerini aldı.ytd
    Dostum hayırlı olsun, kazasız, belasız, iyi günlerde kullan.

5.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    sn. spenc hayırlı olsun aracınız güle güle kullanın , sisemizin maşallahı var , fedoramcaya eregl başlığında dedim maşallah de
    Maşallah maşallah hep demiyoz mu

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Fedoramca burada ky ilk 10 lardan sonra döküldü, sonra asıl büyük dökülüs 18 lerden 12 lere geri düşerken oldu, 20-30 arası transit geçiş sonrası üstüne atış ve insanlar yok artık deyip beklenilmeyen performansa inanmadılar.

Kalanlar; alsatcilar, arada selam verip yazanlar, sonradan kuyruğa takılıp atlayanlar ve eskilerden birkaç kişi sürüş konfor paketi alıp arkasına yaslanıp ugramayanlar.
    Forum genelde active hc ile dönüyor, o yazınca fredim hc eşlik ediyor. Onun haricinde kuyruk kısmından giren bir kaç yazan arkadaş haricinde zaten yazan yoktu ki in cin top oynasin.
    Bende malum geçen haftadan beri araba peşinde kosturmaktan buralara konsantre olamadım, sonunda aldım arabayı.
    Şimdi ben ne yazayım zaten yazmışım salına salına gidiyoh diye,
    yine dejavu haftaya iyi başladık, yarın ve sonraki gün iyi olmasakta son iki gün veya cumayı iyi kapatalım yeter.. yeni zirvelere eşlik edip klip atamasanda kalbimdesiniz, seviyorum hepinizi.. yatırım tavsiyesi değildir.
    Biliyorum. Geçen seneki 7 li maliyetlerimi sayma... 2022'de bilanço sonrası 14'de almıştım uçar bu bilançoyla diye, 9 milyar gelen bilançoydu sanırım. İş bankası da 8 milyar açıklamıştı ikisi arasında kararsız kaldım Akabinde yavaş yavaş düşürdüler, bofa... 13'ler mi hatırlamıyorum, sonra savaş, 11.80'den eklemeler yaptım tabandan alımlar yapmıştım, o bir iki günlük düşüşte.

Sonra 13'lere geldi kârı görünce sattım, çok yüklü bir malda değildi.Sonra hisse 15'lere geldi, be o ara temettü günü Ereğli'ye girmiştim, sonraki günler baktım tat yok, 32'lerden satıp, ALLAH ne verdiyse her şey ile 15 küsürlerden Şişe'ye girdim... Daha öncekinin 5-6 katı para ile...

17'lerin başında yarısını sattım, dedim ki yarısı dursun 20'lere gidecek... Bir gün sonra dayanamadım onu da sattım, ne düşünüyordum bilmiyorum, kısa zamanda o kadar kârı görmek kafamı bulandırdı kaçan kârı sorma...

Zaten benden sonra şirket hisse alım programını devreye soktu, onda bile uyanamadım... Neyse, sonra işte 17'den 46'ya kadar izliyoruz.. Maşallah...

7. Sonra 20'lerde babama falan aldırdım tabii, o arada al satlar yaptı, dayanamaz... Şu an yok bizde Şişe, ben de işte Şişe'den sonra Ereğli'de temettücü oldum

İlerde Ereğli'de çok kazanırsam, buna vesilelerden biri de Şişe'dir

8. Altıns1 in gram altın fiyatına göre koştura koştura gitmesi insanı kıllandırıyor toplayan Teb hayrolsun bakalım

Sayfa 140/273 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •