Sayfa 144/1001 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İzmir’in dağlarında çiçeklerin açtığı gün ! İzmir’in kurtuluşunun 97. yılı kutlu olsun .

Y A Ş A M U S T A F A K E M A L P A Ş A !

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Kızılay yönetiminin yardım paralarıyla lüks araç aldığı ortaya çıktı. Yönetim, Dünya Gıda Programı’nın yabancılara gıda yardımı yapılması için yolladığı 3 milyon 700 bin lira ile 10 adet jip aldı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/k...di-248267h.htm
    Sussam olmuyor,konuşsam olmaz.....Kızılay,aç,açıkta,yaralının yanında.....biz küçükken öyle bilirdik,şarkıdaki gibi;Biz büyüdük ve kirlendi dünya..
    Son düzenleme : watcher46; 09-09-2019 saat: 14:45.

*abd hazine bakanı: Abd ekonomisinde bir resesyon görmüyorum

*abd hazine bakanı: Getiri eğrisinin bir resesyona işaret ettiğini görmüyorum, önümüzde pozitif bir yıl olduğunu görüyorum

*abd hazine bakanı: Eğedr iyi bir anlaşmaya ulaşırsak çin ile bir ticaret anlaşmasına gireriz

*abd hazine bakanı: Uygulama gerektiren alanlarda üzerinde çin ile kavramsal bir anlaşmaya vardık

*abd hazine bakanı: Gelecek yıl daha fazla vergi indirimini değerlendireceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

abd hazine bakanı: Türkiye'nin rusya'dan s-400 alımı konusunda yaptırımları değerlendiriyoruz, henüz bir karar vermedik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

'Kaset' tartışması! MHP'li ismin Yaşar Okuyan'a verdiği yanıt tepki çekti

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı CHP’li Yaşar Okuyan'ın MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye yönelik sözlerine MHP'den 'Müptezel Yaşar' yanıtı geldi. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve MHP Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu'nun kullandığı ifadeler sosyal medyada tepki çekti.

https://www.mynet.com/kaset-tartisma...i-110105837350

Dile bak

Karekter yok

akp yanında durarak ona benzemiş.Buda çok çok olumlu yorumum.

YUH be
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

İTÜ mezunu Halit Ayar öldürülme anının görüntüleri ortaya çıktı

Son dakika haberine göre Taksim'de İTÜ mezunu 23 yaşındaki Halit Ayar'ın bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Öte yandan Ayar'ı bıçaklayarak öldürdükleri iddiasıyla yağmaya teşebbüs ve kasten öldürme suçlarından mahkemeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.

https://www.mynet.com/itu-mezunu-hal...i-110105837857

Verin bu iti bana

Devlet gereken cezayı vermiyor.Gerçi devlet yok ortada oda başka bir konu.

Varsa yoksa chp
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 144/1001 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •