Sayfa 149/232 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    doğruysa eleştiririm bunu sözcünün iddiası bu
    onları da dinlemek lazım
    ancak doğru olsa bile bir milyon konut yapmış dünya projesini yerden yere vurmak insafsızlıktır yahu
    Babasının hayrına mı yapmış.O işlerden ne paralar çarpılmış,kimler mağdur edilmiş,ne araziler peşkeş çekilmiş.Ona rağmen halen ne mağdurlar var bari milletin hakkına girmeyin.

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Haramdır ulan haram.

Tüyü bitmemiş yetimin hakkını 5 milyona satıp, 68 milyona geri almak.

Al oku da bak. TBMM'nin arşivinden. https://www2.tbmm.gov.tr/d27/7/7-5521s.pdf
    Şunu yapan,yapanı savunan,burada destek veren net ........... boşluğu siz doldurunuz ,içinizden geldiği gibi....

yahu bunu devlet organize ediyor çok güzel bir proje dar gelirliler için bulunmaz fırsat daha ötesi var mı
    sen nasıl bir zihniyetsin.. hiç vicdanen sorgulama yapmıyormusun?

kimse neden ev yapılıyor demiyor..

problem başka..

neden şehirler belediye meclislerinde imarlar arttırılarak beton yığınına döndürülüyor.. neden yeşil alanlar yok ediliyor.. neden deprem toplanma alanları betonlaştırılıyor.. bu soruları soruyoruz..

iş sadece beton yapmak değil.. değer katmak.. ama akape ülkeyi resmen beton yığını bir köy haline getirdi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by caner50 Yazıyı Oku
    Dolara yatırım yanlıştır.
    Fed e eksi faizli sınırsız vadesiz kredi vermektir.
    yatırım, üretim araçlarına yapılsa, toplumsal fayda ve karkısı olur .
    sermayenin yatırıma dönüşmemesi , verimli ve sulu bir tarlanın boş tutulması gibidir.
    zarardır, ziyandır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dolara yatırım yapma yastık altında sakla demiyorum
    yatırım yap diyorum dolar dışında borsa ticaret vs nereye yaparsan yap

yalan söyleme ihtimalin fazla onlarca tokide oturan arkadaşım var hiç bir şikayetlerini duymadım tam tersi dua ediyorlar bu konutlar standart
    Şikayetvar sitesi var .Toki yaz emlak konut yaz ,şikayet varda millet neler neler yazmış oku ,araştırmak beş dakikalık iş.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    sen nasıl bir zihniyetsin.. hiç vicdanen sorgulama yapmıyormusun?

kimse neden ev yapılıyor demiyor...?

problem başka..

neden şehirler belediye meclislerinde imarlar arttırılarak beton yığınına döndürülüyor.. neden yeşil alanlar yok ediliyor.. neden deprem toplanma alanları betonlaştırılıyor.. bu soruları soruyoruz..

iş sadece beton yapmak değil.. değer katmak.. ama akape ülkeyi resmen beton yığını bir köy halie getirdi..
    cumhuriyet tarihi boyunca ekilen ağaçtan fazla ekim ekim yapıldı
    betonlaşma dediğiniz temel ihtiyaç
    daha estetik daha yeşil olabilirdi eleştirine katılıyorum ama imkan maliyet meselesi diye cevap verirler onlar da haklılar

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Şikayetvar sitesi var .Toki yaz emlak konut yaz ,şikayet varda millet neler neler yazmış oku ,araştırmak beş dakikalık iş.
    o siteye çok ünlü markanın adını yaz yüzlerce şikayet görürsün
    1.000.000 konuttan söz ediyoruz tabiki aksilik olmuştur

8. insan yüzsüz ahlaksız olunca yüzüne tükürene yarabbi şükür dermiş. anlayana

Sayfa 149/232 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •