Sayfa 1/232 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1850 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dolara Yatırım Yanlış

Dolara Yatırım Yanlış

Zor günler geçiren bir darbe atlatmış ülkeye dolar artışı ile ceza vermek isteyen uluslararası güçlere ve bir kısım spekülatörlere boyun eğmemek için direnmek zorundayız.Üç beş kuruş kar yapmak için dolara yatırım yapmak bir ülke vatandaşının vicdanını sızlatması lazım.Bu nedenle dolara yatırım yapmak doğru değil.Belki üç beş kuruş karı olur ama ülke adına bu üç beş kuruş karın uykularımızı kaçırması lazım.Cebimizdeki doların vicdanımızı yakması lazım

Edit:Etik kelimesi nedeniyle diğer topic site yönetimi tarafından kapandığından söz konusu kelime çıkarılarak bu konu açılmıştır.

Altını çizeyim dolara yatırım karlı değil demiyorum ülke vatandaşı olarak yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı doğru değil diyorum

3. Faiz haram diye tl yerine dövizle altın almak en doğrusu, büyükler de öyle diyor

dövize yatırım yapmak faizli tl ye yatırım yapmaktan helaldir diye düşünüyorum.
    faizsiz mevduattada para tutmak düpedüz salaklıktır herhalde
    altının dolar yüzünden gerileyeceğini düşünüyorum doalrın eurodan daha çok kazandıracağına eminim
    ülkede tüm siyasiler büyük şirketler dolarla iş yapıyor
    devlet tüm ihalelerini doalrla yapıyor
    hazine doalrla borçlanıyor
    yanlış neresinde bu işin
    iyice bi anlatında anlayalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Altını çizeyim dolara yatırım karlı değil demiyorum ülke vatandaşı olarak yukarıda anlattığım nedenlerden dolayı doğru değil diyorum
    Sayın Rumenigge;

Sizce Uluslararası güçler ne zamandan beri doların TL karşısında değerini arttırarak Türkiye'yi cezalandırılmaya çalışıyor?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yukarıdan izin gelirse dolara yatırım da hem etik hemi de doğru olabilir.

Şimdilik etik değil-di...

Yanlış oldu.

Yersen.

Açtığın başlıklara bakınca derdin ve görevin belli senin.

Faş oldun artık.

Bence başka birini gönderme zamanı geldi artık.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yukarıdan izin gelirse dolara yatırım da hem etik hemi de doğru olabilir.

Şimdilik etik değil-di...

Yanlış oldu.

Yersen.

Açtığın başlıklara bakınca derdin ve görevin belli senin.

Faş oldun artık.

Bence başka birini gönderme zamanı geldi artık.
    gölgelerimizle ön yargılarımızla savaşıyoruz
    iletişimimizi bir kısım semboller üzerindeki kalıplar ile yapıyoruz
    maalesef ortam bu
    bu topiği hiç bir siyasi amaçla açmadım
    ülke çıkarı konusunda ne düşünüyorsam aynen
    yazdım
    şuan iktidarda hangi parti olsaydı aynı şeyi yazardım
    ama
    alışmışız bir birlerimize önyargı ile bakmaya sembollerin arkasında konuşmaya
    hatta diğer topicte de yazdım doların uluslararası sömürü işlevine karşı sadece bizim ülke değil diğer ülkelerinde
    mücadele etmesi lazım

8.  Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    Zor günler geçiren bir darbe atlatmış ülkeye dolar artışı ile ceza vermek isteyen uluslararası güçlere ve bir kısım spekülatörlere boyun eğmemek için direnmek zorundayız.Üç beş kuruş kar yapmak için dolara yatırım yapmak bir ülke vatandaşının vicdanını sızlatması lazım.Bu nedenle dolara yatırım yapmak doğru değil.Belki üç beş kuruş karı olur ama ülke adına bu üç beş kuruş karın uykularımızı kaçırması lazım.Cebimizdeki doların vicdanımızı yakması lazım

Edit:Etik kelimesi nedeniyle diğer topic site yönetimi tarafından kapandığından söz konusu kelime çıkarılarak bu konu açılmıştır.
    Peki.
    Meşazı aldık.
    Biz de euro ve chf ye yatırım yapalım o zaman. 😏

Sayfa 1/232 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •