Sayfa 15/570 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 113 - 120 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. çok kişi bulaşmış bişey beklememek gerek bu arzdan. çok dagınık olan hisse gitmez arkadaslar boşa ümitlenmeyin.

2.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    çok kişi bulaşmış bişey beklememek gerek bu arzdan. çok dagınık olan hisse gitmez arkadaslar boşa ümitlenmeyin.
    Çok fazla olumsuz yazıp sallıyorsun milletin ne yapacağına kendisi karar versin ben safkar için araci kurumu aradım abi dediler açılsın ondan sonra bakarız son ra safkar 1.99 açıldı bende huylandım toplantıdaydım incelemedim ama meksa baskı yapmış sonradan anladım sonuç malum bu hissede yüzde 90 bireysel yatırımcının alması bence iyi spek bir hareket olmaz hemen sonra kurumlar toplamaya başlarsa o zaman bakalım ne olur

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    Çok fazla olumsuz yazıp sallıyorsun milletin ne yapacağına kendisi karar versin ben safkar için araci kurumu aradım abi dediler açılsın ondan sonra bakarız son ra safkar 1.99 açıldı bende huylandım toplantıdaydım incelemedim ama meksa baskı yapmış sonradan anladım sonuç malum bu hissede yüzde 90 bireysel yatırımcının alması bence iyi spek bir hareket olmaz hemen sonra kurumlar toplamaya başlarsa o zaman bakalım ne olur

görecegiz bakalım kim haklı cıkacak. sonra ağlamayın niye cıkmıyor diye.. safkr topluydu ondan cıktı bu dagınık boşa safkr gibi beklemeyın..

4.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    görecegiz bakalım kim haklı cıkacak. sonra ağlamayın niye cıkmıyor diye.. safkr topluydu ondan cıktı bu dagınık boşa safkr gibi beklemeyın..
    Sana güveniyoruz ama senin gibi biri daha safkar için aynı söylemişti sonra malum. Şirket sağlamsa getirisi varsa sorun yok. Şirket curukse getirisi yoksa malum kimse almaz. Trabzon limanlarınin getirisi yüksek karı dagitirsa ki dagitacam diye güvence verdi. Emekli fonları yatırım fonları rağbet ederler sana bana bile bırakmazlar diye düşünüyorum.

5. lotlar dagıtılmış hayırlı olsun ama cok az gelmiş. 1100 lota 195 lot gelmiş cok az

6. Marbas gelmemiş daha

Trabzon lıman ısletmecılıgı a.s. Halka arzında 18-19 ocak 2018 tarıhlerınde 1 tl nomınal degerlı pay ıcın 15.50 tl'den talep toplanmıstır.

Ortak satısı yoluyla halka arz edılen 6,300,000 tl nomınal degerlı payların tamamı satılmıstır.

Halka arzda tahsısat grupları bazında gelen talepler degerlendırılerek yurt ıcı bıreysel yatırımcılar'a tahsıs edılmıs olan 5.670.000 tl nomınal degerlı payların 315.000 tl nomınal degerlı kısmı, yurt ıcı kurumsal yatırımcılar kategorısıne aktarılmıstır. Buna gore yenı tahsısat dagılımı yurt ıcı bıreysel yatırımcılar 5.355.000 tl nomınal degerlı pay (%85,0) ve yurt ıcı kurumsal yatırımcılar 945.000 tl nomınal degerlı pay (%15,0) olarak belırlenmıstır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Yani 5.64 katımı talep gelmiş

Sayfa 15/570 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •