Sayfa 15/53 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
Arama sonucu : 423 madde; 113 - 120 arası.

Konu: IZINV - Iz Yatirim Holding Anonim Şirketi

1. Yayla ile bunun ilişkisi nedir?

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Atsiz Yazıyı Oku
    Yayla ile bunun ilişkisi nedir?

Alâkası yok,bugün speği ayar ettim al sat yapa yapa 2,20 lerde sonra ipini kopardı tavana gitti 2,45 lerde çok takıldı elim gitti geldi cesaret edemedik bikez böyle 3 kademe için daldım 500 tl anında zarar yazdı acayip sığ hissedir ky almadan tavana gitti ky nin ilgisini çektimi acaba yarın neler olacak izleyelim bakalım

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Alâkası yok,bugün speği ayar ettim al sat yapa yapa 2,20 lerde sonra ipini kopardı tavana gitti 2,45 lerde çok takıldı elim gitti geldi cesaret edemedik bikez böyle 3 kademe için daldım 500 tl anında zarar yazdı acayip sığ hissedir ky almadan tavana gitti ky nin ilgisini çektimi acaba yarın neler olacak izleyelim bakalım
    Banada bir çorba parası bıraktı sağolsun...bende 2 den girip 2,45 ortalamayla yarısını verdim.bugun kalanı satarım ve tradeye. Fırsat verir diye düşünüyorum

4. Güle güle iztar

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. brüte girmeyi haketti

Kap : 25-01 18:43

acıklama sermaye pıyasası kurulu kararı uyarınca devreye alınan volatılıte bazlı tedbır sıstemı (vbts) kapsamında, ıztar.e paylarında 26/01/2018 tarıhlı ıslemlerden (seans basından) 09/02/2018 tarıhlı ıslemlere (seans sonuna) kadar brut takas uygulanacaktır. Not: Vbts kapsamında getırılen tedbırler; a, b, c, d grup degısımı, pazar degısımı ve dıger nedenlerle uygulanacak olan acıga satıs ve kredılı ıslem yasaklarından ve brut takas uygulamasından ayrı olarak degerlendırılmelıdır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Kapanış öncesi beklediğim gibi oldu sabah açılışla aşağıya salar sonra devam

Sayfa 15/53 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •