Sayfa 150/1027 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    doğru karar olmuş ons çoştu
    Yih yih 192den de ben. Enflasyona gogus gereriz, faiz arttirimi yapmayacagiz diyince Fed atesledi onsu sanirim. Umarim dedigi olur Fedin, en azindan Tl uzerindeki baskiyida azaltiyor bu durum. Süreci gorecegiz. Dolarla Altinla borc yapana sabirlar olsun

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Tekrar çok teşekkür ediyorum
    Müthiş zamanlama olmuş.
    Forumların en büyük faydası bu gözden kaçırdığını başkası görüyor, hele ki söylüyorsa burası gibi faydalı oluyor.
    Direnci aşarsa esas o zaman başka olacak

Son düzenleme : asgaridr; 24-05-2018 saat: 17:06. Sebep: graf

Tcmb, 2018'in 2. çeyreğinde ihaleler yoluyla oluşacak vadeli döviz satım pozisyon tutarı mevcut 6,15 milyar abd dolarından 8 milyar abd dolarına ulaşabilecektir

tcmb: 2018 yılı boyunca vadeli döviz satım pozisyon tutarının ulaşabileceği üst sınır 10 milyar abd doları olarak belirlenmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Genel de merkez bankası faiz artışlarının dövize yansıması 5-10 gün içinde olur. Bunu göz önüne alsın forumdaşlar.
    Bakalım bu seferde öyle olacak mı !.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Yok o kadar da değil............O kesim toplumun max %20 sini oluşturur ki bu oran tüm ideolojik kesimi kapsar............... Bizim millet
    kaz gelecek yerden tavuğu esirgemez ...Çıkarı için meyhaneye de gider , cami ,kiliseye de .............. Daha algı tam bozulmadı ...O algının bozulması için doların 5,24 e atması lazım
    Benim gözlemledigim 10'da olsa bu kitle bildiginden şaşmaz, çünkü beyin uyuşturulmuş. Romamlıların Panem et circenses meşhur, yani ekmek ve oyunlar... bizde vereceksın gazı düşman kapıda diye ekmege de gerek kalmaz, mağduriyet edebiyatı... bu insanların haber alma kaynakları malum tv'ler, ne borçu diyor imf'ye biz veriyoruz.. kafa bu..

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gap ı dolduruyor... önce 1316 sonra 1278
    Saygılar başkanım..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    bence şu an %0,1 zarardasın
    tabi 4,76 iken yerinde durmuyorki meret
    şu anda 200
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Dolar iyice alay konusu oldu artık !!!

-> Merkez'in müdahalesine rağmen güne yükselişle başlayan Dolar'a müdahale için Tosiç ile anlaşma planı gündemde...

-> Merkez Bankası Başkanı: ''Bu dönem Dolar 5 gelse, Euro da 6 gelirse takdir alıyorum...''

-> MB'den bir hamle daha: 1567 sayılı Türk Parasının Kıymetini Koruma Kanunu'na muhalefetten dolar aleyhine Başsavcılığa suç duyurusunda bulunuldu...

-> Merkez Bankası'nın faiz artırıp Dolar'ı frenlemesine henüz tepki göstermeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, ''Makro İktisada Giriş'' dersi aldığından şüpheleniliyor...

ZAYTUNG'dan...
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 150/1027 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •