Sayfa 151/440 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 3520 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Senin gibi tahtanın da işlem yapan grubunda Allah belasını versin o tek emirle satış yazdığın 250 lot ları müsait bir tarafına montele..

2.  Alıntı Originally Posted by canbaba06 Yazıyı Oku
    Peki Emirhan bey şöyle bir şey olabilirmi - sadece düşünce/ya da olmasını istediğim
    Genel kurul toplantısı için paynet satış görüşmeleri ve tamamlanmasını sonunda da satıştan gelen paranın tamamı olmasada dörtte üç gibi bir tutarının TEMETTÜ dağıtılması gibi birşey.

Hocam Paynet satışı bugün bitse bile işin resmi olarak bitmesi ve paranın alınması en az 1-2 ay sürer. Kaldı ki daha Paynet satışı ile ilgili somut bir haber yok. Bu kadar çabuk olacağını sanmam eğer hazırda aylardır görüşülen bir alıcı yoksa.

Bu tür satışlar en az 3-4 ay sürebilir. Ardından bir alıcı ile anlaşıldıktan sonra , kesin satışın yapılması için son düzeltmeler yapılır , o da 1-2 ay alır vesaire.

Yani genel kurul için Payneti bekliyor olamazlar. Ama Paynet satılırsa , oradan gelen para ile yüklü bir temettü yaparlar mı , yapabilirler ama seneye. Yada ara bir olağanüstü genel kurul yapıp bu sene de ödeyebilirler ama bunlar çok küçük ihtimaller.

Paynet satılırsa , yüksek miktarda iştirak satış karı yazılacak ( benim tahminim en az 700-800 milyon lira ) ama bu gelen nakit para ile ne yapabileceklerini daha önceleri yazmıştım.

3 alanda kullanabilirler bu parayı. Parayı üçe bölüp üçünü de yapabilirler yada sadece birini yada ikisini.

1- Banka kredisi kapamak

2- Yeni bir şirket almak

3- Temettü olarak ödemek

3. Karanlık odada 14.050 gelirmi ?

4. Gelmedi ��

5. Hafta sonu az mutsuz olun dediler ��

6.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Hocam Paynet satışı bugün bitse bile işin resmi olarak bitmesi ve paranın alınması en az 1-2 ay sürer. Kaldı ki daha Paynet satışı ile ilgili somut bir haber yok. Bu kadar çabuk olacağını sanmam eğer hazırda aylardır görüşülen bir alıcı yoksa.

Bu tür satışlar en az 3-4 ay sürebilir. Ardından bir alıcı ile anlaşıldıktan sonra , kesin satışın yapılması için son düzeltmeler yapılır , o da 1-2 ay alır vesaire.

Yani genel kurul için Payneti bekliyor olamazlar. Ama Paynet satılırsa , oradan gelen para ile yüklü bir temettü yaparlar mı , yapabilirler ama seneye. Yada ara bir olağanüstü genel kurul yapıp bu sene de ödeyebilirler ama bunlar çok küçük ihtimaller.

Paynet satılırsa , yüksek miktarda iştirak satış karı yazılacak ( benim tahminim en az 700-800 milyon lira ) ama bu gelen nakit para ile ne yapabileceklerini daha önceleri yazmıştım.

3 alanda kullanabilirler bu parayı. Parayı üçe bölüp üçünü de yapabilirler yada sadece birini yada ikisini.

1- Banka kredisi kapamak

2- Yeni bir şirket almak

3- Temettü olarak ödemek
    Üstadım uzun süre bu hissede duracaktım fakat dayanamadım bir süre önce Blcyt aldım kısa zamanda giderse tüne buraya geleceğim.arena hissedarları için çok iyi yol göstericisiniz.inşallah yine aranıza katılacağım.aklımın bir köşesinde hep arena ve bu sıcak forum var.şirket araştırmalarını çok iyi yapıyorsunuz.yatırımcılar değerinizi bilmeli

7.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku

1- Banka kredisi kapamak

2- Yeni bir şirket almak

3- Temettü olarak ödemek
    Soruma vermiş olduğunuz cevap için teşekkürler bende bir süre EGSER hissesinde olacağım.kib

8. Bende en son Hektaş ı kaçırdığım için baya bir süre burda kalacağım :)
    Hedefe erken ulaşırsa ona birşey demeyeceğim.
    Herkese hayırlı ve bol kazançlar dilerim.

Sayfa 151/440 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •