Sayfa 153/996 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. https://www.youtube.com/watch?v=8ht1...%96merKandemir

Bu konuyla ilgili meslek bilgisi olan ve gerektiginde Kanada'ya yerlesmeyi dusunen, meslegi Ziraat Muhendisi, Zooteknist, Hayvancilik Meslek lisesi mezunu,olan, Mutlaka cocuklugunda koyunculuk yapmis bir koylu ailesinin cocugu olan girisimci bir kisi varmidir.

Ozelden yazin lutfen.

Ağbal: Önümüzdeki dönemde parasal sıkılık düzeyini enflasyondaki bu hedef yönelik belirleyecek ve uygulayacağız

Ağbal: 2021 yılında para politikası sade ve anlaşılabilir bir çerçevede oluşturalacak ve uygulanacaktır

Ağbal: TCMB'nin temel politika aracı bir haftalık repo faiz oranı olacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ağbal: Gecelik faizlerde gün içi oynaklıkların sınırlanması amacıyla kullanılan faiz koridoru ve TCMB'nin nihai kredi merci işlevini gören Geç likidite penceresi fonlama aracı olarak kullanılmayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ağbal: Bankalara sağlanan swap imkanı kademeli olarak azaltılabilir

Ağbal: Önümüzdeki dönemde dalgalı döviz kuru rejimi uygulaması devam edecek

Ağbal:
    -Kurlar serbest piyasa koşullarında arz ve talebe göre oluşacak, TCMB kurların yönünü belirleme amaçlı döviz alım ve satımı yapmayacak
    -Döviz arz ve talep gelişmelerini yakından takip edeceğiz

Ağbal:
    -Para politikasının etkinliği ve finansal istikrar açısından döviz rezervlerini güçlendirmeyi amaçlıyoruz
    -Rezerv biriktirmeye yönelik araçlar uygun bir şekilde kullanılacak

Ağbal: TCMB olarak fiyat istikrarı yolunda üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz

Ağbal: Enflasyonla mücadele için bütüncül yaklaşımın öneminin farkındayız

Ağbal:
    - Risk primlerinin aşağı gelmesini, özellikle fiyat istikrarı ile enflasyonun düşüşünü gören vatandaşların ters dolarizasyonu başlatmalarını bekiyoruz
    - Piyasada oluşacak döviz arzı gelişmeleri TCMB'nin döviz alımlarının önünü açacak

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
    Avrupa’da Türk dezenfektan alarmı
    AB Yolsuzlukla Mücadele Ofisi, bir Türk firmanın ürettiği el dezenfektanında tehlikeli oranda metanol tespit edildiğini ve Avrupa çapında 140 bin litre dezenfektana el konduğunu bildirdi.

https://www.sozcu.com.tr/2020/dunya/...larmi-6169433/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8. Trol maaşlarını ödemiyorlar herhalde ... Hiç trol yok. Tadı tuzu kalmadı. Elimdeki dolarlar patladı. Şu an itibariyle 55 bin tl. zarardayım. hep Selçuk Geçer yüzünden oluyor.

Sayfa 153/996 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •