Onemli Gunler Banner
Sayfa 153/761 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Ziraat yatırım da hisse takası 119500 Lot artmış,bu durgunlukta bunu ky almış olmaz herhalde,kim ki bu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Bekkop Yazıyı Oku
    Ziraat yatırım da hisse takası 119500 Lot artmış,bu durgunlukta bunu ky almış olmaz herhalde,kim ki bu
    Alim degil.. vakiftan ziraate 100 bin virman.

3. Tahta yapıcı bir abim diyor ki; borsanın altın kuralı küçük yatırımcı için değildir,bizler içindir.Beklentiyi , hayali al ;gerçeği sat ...
    Peki 20 yıldır sadece beklentisi ve hayali olan bir tane bile kap a düşmüş gerçeği olmayan kağıdı 20 liraya çıkarıp sonra kime satacam? Eniştemin görümcesine mi?

4.  Alıntı Originally Posted by Bekkop Yazıyı Oku
    Ziraat yatırım da hisse takası 119500 Lot artmış,bu durgunlukta bunu ky almış olmaz herhalde,kim ki bu
    Besiktaş başkanı Fikret Orman herhalde... Bir seylere cok kızmış karakartal baskanı anlasilan...

https://www.cnnturk.com/magazin/arti...yengesi?page=2
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sirket merkezinin oldugu yerde pencere camindan disari bir yer gosterdiler. Burayi patron sirkete kaynak icin satti dediler. Sirket buyuyor magaza sayisi artiyor ama bununla birlikte en onemli varliklari olan cok kiymetli arsalarini kaybediyor.

Atiyorum birlesse 16 milyon sermayesi olsa, bunun 14,5u patron ve ailesinde olur. Bi 14,5 milyonluk tahsisli sermaye artirimi ile hisse basina 25 - 30 tlden yeni ortak alirlar. Yaklasik 100 milyon dolar nakit girisi olur. Tum finansal borclar kapanir. Ve 4 gun once soyledigi anadoluya alt markayla farkli bir giris yapip daha fazla kisiye hitap ederek yeni yatirimcisini da razi eder. Yatirim tavsiyesi degil. Temel olarak uc asagi bes yukari benzer bir hareketle sirket kaya gibi saglamlasir. Ve hatta bu kaynagin yarisiyla 754 adadaki bitisik parseller satin alinabilir. Veya ortak proje gelistirilebilir.
    bu şirketete çok anlam yüklüyorsunuz. 100 milyon dolar falan...., şirket şu anda can çekişiyor .mağaza çalışanları ile konuşun.son iki yıldır birtane mağaza açmadı.akbatı AVM de (bahçesehir)boş mağazalar var bütün ayakkabıcılar var birtek derimod yok 3 senedir gelemiyor.bunlar hayra alamet değil.ciroları takip edin göreceksiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    derimodun gayrimenkul degerli bir varlik zaten cevrede ki yeni yapilarda gayrimunkul fiyatlari milyon dolardan basliyor elbette bir olumlu etkisi olur..
    derimodun kazlı çeşmedeki mağazası 3 katlı 300 metre taban oturumu olan toplam 900 metrekare kapalı alandır. ederi 10 milyon tl civarıdır. başkada gayrimenkul yok. zamanında ben de çok değerli gayrimenkul diye düşünürdüm.ancak öyle olmadığını gördüm.hesabınızı gayrimenkul değerine göre yapmayın.

7. Bos verin derimodu su akar yolunu bulur..

bir iş ..bir oluş oncesi borsa şirketleri
    boyle derimodun yaptıgi gibi
    kayitli sermaye attirimi ve ulusarasi sirketlerden Not alirlar..

bu is yada oluş

yabanci ortak mi sermaye artirimi mi veya birlesmemi yakinda belli olur.
    birlesik derimod degerli bir sirkettir.
    birlesik derimod 2012 yilinda 200 milyon dolar deger bicildigini sırf ben degil piyasa da biliyor..

haydi hayirli isler bol kazanclar
    2 Milyar Dolar

8.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    bu şirketete çok anlam yüklüyorsunuz. 100 milyon dolar falan...., şirket şu anda can çekişiyor .mağaza çalışanları ile konuşun.son iki yıldır birtane mağaza açmadı.akbatı AVM de (bahçesehir)boş mağazalar var bütün ayakkabıcılar var birtek derimod yok 3 senedir gelemiyor.bunlar hayra alamet değil.ciroları takip edin göreceksiniz.
    Can çelişiyor diyelim, bildiğim kadarıyla unlu yatırım deki 400000 Lot derim in, hariçten bu okadarda patronun satilabiliri olsa bir milyon sekiz yüzden çıkar dışarda 1000000 kaldı,patron sürdürebilirligi kalmadı satıyorum dese sermayesinin beşte birine yani bütün derimde söz sahibi olduğumuz lotlar alıcı için ne kadar önemli birde bu yönden bakarsak

Sayfa 153/761 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •