Sayfa 154/299 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2385 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    en iyisi sen kendi yerinden bak. Benim dediğim çıkarsa ben demiştim demem korkma.
    Diyebilirsin active hc sorun yok. 😊

33 e kadar basarlar zannettim ama olmadı.. Ama hala basabilecekleri ihtimalini cebimde tutarak ekstra yedek akçe biriktiriyorum.. Şimdilik minik alımlarla devam.. Uzun vadeci geçmişi olan biri olarak hisseyi çok sağlıklı ama yorgun olarak değerlendiriyorum.. İyi akşamlar ortaklar.

3. Endeks değişikliklerinde BIST 25 sokmuşlar.. ytd

4. Hisseler bırak yamulmayi, tombul kuş turkisairlenes onlara inat zirve yeniledi. Ytd

5. Dow kafam kadar boşluk bırakmış. Bugün kapanırsa yeşil çubukla haftaya iyi başlayan bizde güzel kapatırız diye umuyorum.. ama ytd

Duhul
    May 2018
    İkamet
    Aleksandretta
    Gönderi
    8,815
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Dow kafam kadar boşluk bırakmış. Bugün kapanırsa yeşil çubukla haftaya iyi başlayan bizde güzel kapatırız diye umuyorum.. ama ytd
    Dowu pek takmıyorlar, şu an iç dinamikler le devam hayırlısı
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Asla Değildir. Kendime öylesine Notlar ...
    Fortis Fortuna Adiuvat

7.  Alıntı Originally Posted by activex31 Yazıyı Oku
    Dowu pek takmıyorlar, şu an iç dinamikler le devam hayırlısı
    Evet bankalar haberiyle kendi iç dinamikleri ile kapadık. Ytd

8. Doğalgaz ve kömür fiyatları geçen yıl Rusya, Ukrayna savaşının patlak vermesiyle gördüğü zirvelerden ciddi geri geldi ayrıca navlun ücretleri de son dönemde oldukça düştü bu üç kalem küresel bir şirket olan Şişecam için ciddi maliyet unsurları, yılbaşı itibarıyla doğalgazda %13 indirim yapıldı ve önümüzdeki aylarda bir ihtimal devamı gelebilir. 2022 de artan ürün fiyatlarının karlılığa ve dolayısıyla hisseye olumlu yansımalarını gördük bu sene ise düşen maliyetlerin olumlu etkisini görebiliriz.

Sayfa 154/299 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •