Sayfa 155/1001 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,027
    Deprem sonrası gözüme çarpanlar.
    İstanbul'da yaşıyorum. İlk defa bu gün 31-46-79 plakalı birer araç gördüm.
    Arama kurtarma çalışmaları sırasında sadece 1 ses dinleyen kurtarma görevlisinin sigara içtiğini gördüm.
    Hiç ezan sesi duymadım.
    Hiç yangın tüpü görmedim. İhtiyaç listesinde esamisi geçmiyor ama bu konuya dikkat edilmeli.

Erdoğan : Deprem yaşanan Can kaybı 35418

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Biste yönelik olumlu kararlar alındı
    Pazartesi ve salı işlem yapılması %100 yanlış bir karardı
    Ancak depremzedeler o günler işlem yapamadı, yarın bist pazartesi ve salı kayıplarını telafi ederse o bölgedeki yatırımcının bist yatırımında bir kaybı olmayacak, şu an oradaki insanların umurunda değil elbette, borsayı bisti düşünecek durumda değiller
    Pazartesi ve salı satarak daha aşagıları bekleyen vampirler şimdi sosyal medya üzerinden depremzedeleri çok düşünüyormuş gibi işlemlerin iptal edilmesi için kamuoyu yapıyor
    Neymiş depremzedeler işlem yapamamışmış !! Hisseleri tabana satarken düşünecektin depremzedeyi, üçkağıtçı fırsatçılar
    Gönlümden geçen pazartesi salı satanların iyi zarar etmesi

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Biste yönelik olumlu kararlar alındı
    Pazartesi ve salı işlem yapılması %100 yanlış bir karardı
    Ancak depremzedeler o günler işlem yapamadı, yarın bist pazartesi ve salı kayıplarını telafi ederse o bölgedeki yatırımcının bist yatırımında bir kaybı olmayacak, şu an oradaki insanların umurunda değil elbette, borsayı bisti düşünecek durumda değiller
    Pazartesi ve salı satarak daha aşagıları bekleyen vampirler şimdi sosyal medya üzerinden depremzedeleri çok düşünüyormuş gibi işlemlerin iptal edilmesi için kamuoyu yapıyor
    Neymiş depremzedeler işlem yapamamışmış !! Hisseleri tabana satarken düşünecektin depremzedeyi, üçkağıtçı fırsatçılar
    Gönlümden geçen pazartesi salı satanların iyi zarar etmesi
    Bense tersi alım yapmıştım.

Tüpraş dahil az geldi.

Egeende ve tüpraşda iptalde yaşadım neyse babaların satışlarıysa üzülürüm yok zorla satan biri ise hayrını görsün.

Başka hisselere bakacağız artık.

Seçimde iptal olursa yine borsa tek kalır.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Tüpraş ve Otokar bedelsizleri.

Bfrende onay kayıtlıda olmuş.

Geri alım açıklayanlarda var ek.

Gene olan vefat edenlere olmuş oluyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Erdoğan: SPK önüne gidip siyaset yapanları, öğrencilerimizi kışkırtanları, canla başla yürütülen faaliyetleri sabote etmeye kalkanları asla unutmayacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "Son afette yıkılan tüm binaların yüzde 98’inin 1999 öncesi inşa edilenler olması, bize bina denetimi ve standardı konusunda kat ettiğimiz ilerlemeyi göstermekle birlikte işi daha sıkı tutmamız gerektiğini de hatırlatıyor."

Sayfa 155/1001 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •