Sayfa 158/1001 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Bddk: Ticari ve diğer krediler 20 mart itibarıyla 2 trilyon 232 milyar tl(önceki 2.185t)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bddk: Takipteki alacaklar 20 mart itibarıyla 153,6 milyar tl(önceki 152,8mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bddk: Yurt dışı yerleşikler adına saklanan menkul değerler 20 mart itibarıyla 74,17 milyar tl(önceki 73,1mlr)

*bddk: Yurt içi yerleşikler adına saklanan menkul değerler 20 mart itibarıyla 289,2 milyar tl(önceki 288,6mlr

ÖSYM Başkanı : Değerli adaylarımız,

2020-YKS 25-26 Temmuz tarihlerinde uygulanacaktır.

TYT 25 Temmuz
    AYT ve YDT 26 Temmuz

tarihlerinde gerçekleştirilecektir.
    Adaylarımız rahat olsun. Oluşabilecek her duruma karşı, tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz.

ÖSYM Başkanı : YKS tarihlerininin ertelenmesiyle değişen, güncel sınav takvimimizi adaylarımızla ve kamuoyuyla paylaşacağız.

*fed/powell: Kredi akışını sağlamak için gereken her adımı atmaya hazırız, bunu agresif şekilde yapmaya devam edeceğiz

fed/powell: Cari kriz, tipik bir ekonomik daralma değil

fed/powell: Virüs kontrol altına alındığında güven geri dönecek

fed/powell: Bir resesyon içinde olabiliriz, öncelik virüsü kontrol altına almak

6. Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı: Virüsleri Allah yarattı

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, 'Allah virüsleri insanların belli bir sayının üzerinde çoğalmaması için yarattı' dedi.

https://haber.sol.org.tr/turkiye/vid...yaratti-283605

Adam haklı,dağılabilirsiniz...

Maaşını hak ediyor..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

Cumhurbaşkanlığı kararına göre tütün yerine geçen maddelerden yapılmış sigaraların yüzde 40 olan ÖTV tutarı yüzde 80'e yükseltildi

8. İstanbul’da 4 noter ofisi karantinaya alınmış.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 158/1001 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •