Sayfa 16/560 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 4475 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

bu sene aykutta aziz başkanda beni üzüyor. aykut düzelir ama aziz başkan zor ali koç gelmeli
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu sene aykutta aziz başkanda beni üzüyor. aykut düzelir ama aziz başkan zor ali koç gelmeli
    Katılıyorum...Bize taze kan gerekli.

Ali Koç gibi bir başkan ve çok deneyimli bir teknik direktör...

Ancak o zaman Fenerbahçe ruhu geri gelir.

Hayatımı s....n Fener..
    Kahrimdan öleceğim.. Giuliano 'yu görsem iki kaşık suda boğacağım.. 95 dk oynadı.. Hasan Ali son saniye yahu kardesim mac bitti neden adamı çekip 11 kişiyi kendi sahana getirdin serbest atış artırdın ? Son 15 dk sürekli hasan ali'nin kanadında deniz denen kayserili sürekli orta sürekli çalım atıyor.. Sonlarda ismail'i alinca hasan ali'nin yerine alacak sandım gitti dirar'i aldı.. Mehmet Topal bitmiş.. Araya top atsa jansen karşı karşıya kalacak.. Kardesim Giuliano pas yok çalım yok sut yok aldigini geri veriyorsun bu nasıl oyun.. Üzüntümü anlatamam..

Maçı kaybedersin herşey olur ama bu olmaz bu yanlış.. Giulliano 95dk oy na ya maz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Valbuena , keşke diğerleri senin 1/10'un kadar istekli oynasa da yine kaybedersek de kaybedelim..

Maç sonu Valbuena ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Valbuena , keşke diğerleri senin 1/10'un kadar istekli oynasa da yine kaybedersek de kaybedelim..

Maç sonu Valbuena ..

peki neden bu adam her mac oyundan cikiyor?

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    peki neden bu adam her mac oyundan cikiyor?
    Bilmiyorum Aykut hoca basin toplantisinda daha once almaliydim dedi.. Umarım Alex gibi bu adaminda basini yemeyiz.. Acayip üzgünüm sanki şampiyonluğu son dkda kaybetmis kadar üzgünüm..Çok önemli bir haftada tam zamanıydı kazanmak..Ama kısmet olmadı..

Bilmiyorum Aykut hoca basin toplantisinda daha once almaliydim dedi.. Umarım Alex gibi bu adaminda basini yemeyiz.. Acayip üzgünüm sanki şampiyonluğu son dkda kaybetmis kadar üzgünüm..Çok önemli bir haftada tam zamanıydı kazanmak..Ama kısmet olmadı..
    valla 3-1 den maci 3-3 veriyorsak, bunda kismet mismet aramamak lazim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,759
    Hayatımı s....n Fener..
    Kahrimdan öleceğim..

. Üzüntümü anlatamam..

..
    Irakı iç, iyi gelir..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 16/560 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •