Sayfa 176/993 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    ekmek yerine pasta yeyin şükredin
    bunu söyleyen kendi dilinde pasta ile ne demek istiyor ona bakmak lazım kremalı bir yiyecekten bahsetmiyor sonuçta..

2. Artış gelse de kkm yi yüksek oranda bağlasam

Moody's Türkiye'de enflasyonun 2022 sonunda yüzde 52,1 ve 2023 sonunda yüzde 30,0 olmasını bekliyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye Kupası finaline giden Sivasspor ve Kayserispor taraftarları arasında gerginlik.

Türkiye Kupası finali için İstanbul a gelen Sivasspor ile Kayserispor taraftarları birbirine girdi. İki takım taraftarları arasında yaşanan taşlı saldırılar sebebiyle araçlar zarar gördü.

https://www.cumhuriyet.com.tr/spor/t...st%C3%BC%205li

Insallah 1966 yilinda yasananlar tekrarlanmaz.

5. ...Son olarak Kılıçdaroğlu nun açıklamasından sonra AKP li bakanların teker teker açıklamalarda bulunma nedenine de değinen Aksoy Yapılan açıklama AKP ye anında cevap verme ihtiyacı doğurdu. Ancak doğrudan konuya cevap vermek yerine dolaylı yoldan başka iddialar ortay atmak paniğin göstergesidir. Siyasette evet ya da hayır vardır ve bunun dışındaki yanıtlar iletişim gürültüsü yapma çabasıdır. Bu açıklamalar sadece kendi seçmenini rahatlatır, AKP den kopan yüzde 20 lik seçmene etki etmez diye konuştu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

6.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sorun demokrasi ve ülke bütünlüğü olmasa bir dönem daha akp kazansın derim
    lakin geri döndürülmesi zor tahribatlar var, iktidar değiştikten 6 ay sonra kurtar bizi reis sesleri duymaya başlarız..
    saçmalama arkadaşım..... ne kurtarması yaaa.... bu ülkeyi kurtarmak öyle kolay ki.... bu sizin gibilerin kendini avutmak için söylediği saçma bir kıvırma eylemi.... hiç kendini yorma..... yeni gelenler yolunu bulur.... ama bunlar kalırsa şuan gördüğünün 5 katını görürsün

7. TANRIVERDİ, ASKERİ BİRLİKLERİ ELE GEÇİRMEKLE İLGİLİ ÇALIŞMAMIZ VAR DEDİ..

SADAT'la ilgili bir şey anlatacağım: Ankara dan İstanbul a gitmek üzere VIP'te oturuyorum, otobüse çağrıldık, otobüs kalktı, yanımda koruma polisi arkadaşla dururken Adnan Tanrıverdi geldi, Merhaba dedim, o da Merhaba dedi, sonra ben ona Siz Özel Harp teyken orada isyan bastırma ile ilgili bir bölüm vardı, o bölümün başındaydınız, 15 Temmuz gecesi askeri birliklerin önüne çekilen otobüs, kamyon vs yi siz mi organize ettiniz?' dedim. Gülümsedi, kabul ederek başını salladı, sonra sohbet devam etti ve Aslında askeri birlikleri ele geçirmekle ilgili daha önceden sivil insanlarla bir çalışmamız da vardı, bunu haber almışlar ve askeri birliklerin siviller tarafından ele geçirilmesini engellemeye yönelik bazı eğitimler yapılmış dedi, ben de Allah Allah çok ilginç dedim, sonra Çalışmalar devam ediyor mu diye sordum, Ediyor dedi, Silahlı çalışmalar var mı acaba bunun içinde dedim, Zırhlı birliklerin durdurulmasıyla ilgili çalışmalar var dedi, bazı şeyler anlattı bunları şu aşamada paylaşmak istemiyorum, uçakta ben 1-A'ya oturdum, o 1-F'ye oturdu, yerinden kalktı ve bana kartvizitini verdi Cumhurbaşkanı Askeri Başdanışmanı yazıyor. O yerine oturduktan sonra ben de ayıp olmasın diye kalktım kendi kartımı ona verdim, karta baktı ve elini alnına götürerek Aaa Ümit Özdağ diye bağırdı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

Sayfa 176/993 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •