Sayfa 183/324 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

1. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Herkese bol kazanç dilerim.

2. Üstadlar borsa rekor üstüne rekor kırıyor hala bürüt takastan çıkıyor ve hala yüzde 5 bile yaparsa ayıp ya yazık ya

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Mt5978;115h4248
    Üstadlar borsa rekor üstüne rekor kırıyor hala bürüt takastan çıkıyor ve hala yüzde 5 bile yaparsa ayıp ya yazık ya

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne bekliyosun galipin hissesinden. Adam çaycıliktan gelme üçün beşin hesabını yapıyor. Yarın yada bir haftaya milletin umutlarını bitirip elimizdekileri bedavadan almadan götürmez. Götürürse ben de eşek olayım. Bu kadar net. Benim tek umudum gelecek olan spk bültenlerindeki olumlu bir haber. Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by Terazi Yazıyı Oku
    Ne bekliyosun galipin hissesinden. Adam çaycıliktan gelme üçün beşin hesabını yapıyor. Yarın yada bir haftaya milletin umutlarını bitirip elimizdekileri bedavadan almadan götürmez. Götürürse ben de eşek olayım. Bu kadar net. Benim tek umudum gelecek olan spk bültenlerindeki olumlu bir haber. Ytd
    Hocam bilmiyorum borsa da kaç yıldır işlem yapıyorsunuz ama benim bildiğim tek şey borsa da büyük konuşmamak...
    Hele bizim borsamızda...
    10 ay önce 0,74 lerden işlem gören YEŞİL bugun kapanış fiyatı ( 14,31 ) tam 20 kat gitti...
    Veya 50 liradan işlem gören mmcas bugun 0,95 den işlem görüyor, tam 50 kat düştü ;)
    Yani şu olur şu olmaz diye birşey yok, tabi herkesin görüşü kendinedir...

Y.T.D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hazır bistte düşüyor iken 3-5 kademe yukselseydin bari. Tüh sana. Ytd

6. Ve brut takas bitti hayırlı olsun galip operasyona kaldığı yerden devam efer umarım kimsecikler kslmamışken

7.  Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Ve brut takas bitti hayırlı olsun galip operasyona kaldığı yerden devam efer umarım kimsecikler kslmamışken
    Daha var iyice azalacaz . Haftaya 1, 35-40 arasında olur maximum. Benim tahminim en az iki haftası daha var. Ytd

8. Aylık çogu hisse yuzde 15 20 marj veriyo ama biz ky cılar gunlük yuzde 10 almak için uğraşıyoruz adamlar bizden alıyo

Sayfa 183/324 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •