Sayfa 186/1001 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,840
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Halk TV 20:00 deki yardım kampanyasını merak ediyorum.
    Bu ne ya kardeşim, biri bir maas bağışlar biri 20 bin lira biri 30 bin lira. Çalın biraz !Şak 10 milyar, şak 20 milyar, şak 30 milyar benim vergilerimden, benim temettü hakkımdan bağışlayın

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,024
    https://twitter.com/kemalozturk2020/...09808561414144
    Bazı ana sını şeyettiklerim hala algı pelindeler, tamda duygu sömürüsü zamanı,
    Tmm lan doldurun üşlekeye ne kdr afgan paki suri varsa doldurun. Nasılsa zenginsinz, evleriniz yüksek duvarlı villalar.
    Ulan söyleyecek söz çokda neyse.
    Şu foto ve altına girilen sözler böyle bir zamanda
    Bunun adı olsa olsa çocuk istismarı olur.
    Her türlü yabancı fonlardan fonlanan sözüm ona gazeteci tiplemeler bunlar

Bakan Soylu: Deprem felaketinde hayatını kaybedenlerin sayısı 43 bin 556 kişiye yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Çimentolara gömdüler.Hangi sektörü götürür bu sülükler.
    Götürülecek sektör yok...
    Çimento sektörü kapasite açısından % 40 kapasite ile çalışıyordu. Ülkemde zibil gibi çimento fabrikası var....
    Ben bu gerçekleşmeyi ikinci defa yaşıyorum yaşım itibarıyla..
    1999 depremini merkezinde yaşadım İzmit teydim...
    Deprem sonrası o zamanlar İMKB denirdi... İşlemlere hemen akabinde son verildi, bu günkü gibi 3 gün sonra değil. O dönemde aradan geçen 5-10 gün sonra işlemler başlayınca, çimentolar, demir çelik, cam sektörü seramik sektörü aldı başını gitti..
    Ülkemdeki çimento fabrikaları %50-60 kapasite ile çalışıyor. Zibil gibi çimento fabrikası var. Sanki hepsi 10 gün içinde depremin yıkıntıları yerine çimento üretip gönderecek, inşaata başlanacak, şirket satışları tavana vuracak gibi 10 gün içinde %100 ün üzerinde değer kazandılar.
    Yazacak çok şey var.
    Yazmayayım.

5.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    https://twitter.com/kemalozturk2020/...09808561414144
    Bazı ana sını şeyettiklerim hala algı pelindeler, tamda duygu sömürüsü zamanı,
    Tmm lan doldurun üşlekeye ne kdr afgan paki suri varsa doldurun. Nasılsa zenginsinz, evleriniz yüksek duvarlı villalar.
    Ulan söyleyecek söz çokda neyse.
    Şu foto ve altına girilen sözler böyle bir zamanda
    Bunun adı olsa olsa çocuk istismarı olur.
    Her türlü yabancı fonlardan fonlanan sözüm ona gazeteci tiplemeler bunlar
    Bu kişinin özgeçmişi

https://tr.wikipedia.org/wiki/Kemal_%C3%96zt%C3%BCrk

6. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,538
    Deprem öncesi depremi yok sayan düzenleme
    Binaların sağlam zemine yapıldığını gösteren zemin etütlerinin denetimi gevşetildi. Üstelik zemin riskini göz ardı eden düzenleme depremden hemen önce çıkarıldı.
    İnşaatların sağlam zemine yapılıp yapılmadığını gösteren zemin etütlerinin denetimiyle ilgili mevzuatın müteahhitlere daha fazla para kazandıracak şekilde değiştirildiği ortaya çıktı. İki büyük deprem felaketinin yaşandığı 6 Şubat'tan sadece 37 gün önce değiştirilen yönetmelikle, zemin etütlerinin doğru yapılıp yapılmadığı konusundaki denetim yetkisi, işin uzmanı olan jeoloji mühendislerinden alınıp inşaat mühendislerine verildi. Böylece müteahhitler, isterlerse ikinci bir mühendise para ödemeden tüm projenin denetiminden sorumlu olan inşaat mühendisine zemin etüdünü de onaylatabilecek.

https://www.sozcu.com.tr/2023/gundem...nleme-7600303/

Çıkar iktidar bide GEV-GEV eder,imar barısı gel vatandas gel ölüme gel, Eski yarsaf baskanı Emin Faruk RTE için dava açacakmıs,mahkeme es geçse bile zaman gelir yine yargılayacaım diyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,538
     Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Eksi sözlükten alıntıdır,nasıl giriyorsun dersen,aglarım genis ve sonsuzdur

Tamamen fetöcü bülent arınç'ın torpiliyle anadolu ajansının başına paraşütle getirilip tüm ajansı fetöcülerle doldurup hala bugün habertürk'te ahkam kesebilmekte. onun binde birini yapanlar hapisteyken o televizyonda birbirinden değersiz görüşlerini bize yutturmaya çalışabiliyor!

Sayfa 186/1001 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •