Sayfa 189/520 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Bazi arkadaslar yine basladi ucacak kacacak. Inaniyorum ki burda spegin trolleri var.

Alıntı Originally Posted by berkay26 Yazıyı Oku
    bu hissede galip var çıkamadı kimse hisse toplamak için dip yapıp açmıyor hisse çıkmak için açıp kapıyor insanları yanlış yonledirmeyelim bu hisse mantıken ucuz ama galip bugün yaklaşık 7 milyon hisse cıktı galip devam etse çıkmaya 50 kuruşa kadar gelir o zaman galip çıktıysa bu kağıttan iyi bir yatırım kağıt ı olur ama ben kimsenin almasını tavsiye etmem

sm-j730f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın yatırımcı galip hisse çıktı diyorsunuz bunu nerede gördünüz takaslarda mı bilgi verebilirmisiniz .. Ya bu satanlar açağa satanlarsa yarında satabilirler cuma günü bu hisse tavan kapatacak bana göre açıkçılar açığını kağatmak için birbiriyle yarışacak bence onun için karla/zarar kardeştir borsa yatırımdır günlük at yarışı değildir sabırla bekliyeceğim şahsım... Iyi akşamlar amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Bu sayfaları spk yetkililerinin okuduğunu biliyorum onun için bu ülkenin değerli kurumu olan yatırımcının dostu spk burada çağrımdır... Ozgyo yatırımcıyı korumak istiyorsanız acilen bürüt takasa alınmasını ve kredili alıma satıma acilen kapatılmasını arz ederim...

Murat doğan
    yatırımcı
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4. Kimse ağlayıp sizlamasin. Dün yazdıklarımız bunlar...
    Galip yönetiyor. Vezir de eder rezil de...

5.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    Şu dakika itibari ile esaret bitti.
    Bir sonraki emre kadar tahtada herşey serbest...
     Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    Tabanda dahil buna de mi
     Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    Dahil tabiki.. tabandan açığa satış da dahil, varsa kendine güvenen buyuk t..şaklı.
    Özet yazımız....

6. Tabandan kaç lot alış oldu bayağı bir alım oldu ky tabandan mal alacak kadar enayi olacağını sanmıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Tabandan kaç lot alış oldu bayağı bir alım oldu ky tabandan mal alacak kadar enayi olacağını sanmıyorum.
    ) istersen bir daha düşün..
    Ümitsizlik diyarına gitme, ümitler var.. Karanlığa meyletme, güneşler var… [Mevlana]

8.  Alıntı Originally Posted by icihan Yazıyı Oku
    ) istersen bir daha düşün..
    METRO yatırımın sattığı 16milyon 900 küsür lotu ky mi aldı diyorsun yani istersen bir düşünün
    yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 189/520 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •