Sayfa 189/973 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 7779 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. matriksi yeni açtım, veriler eksik olabilir

Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    matriksi yeni açtım, veriler eksik olabilir

bakalım gün sonu nasıl olacak

3.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    bakalım gün sonu nasıl olacak
    sn arkadaşım, beşinci kez 14 e geldi, üzeri kapanış yukarı hareketi ivmelendirebilir, 3yıldır uyuyan güzel uyanabilir. mergen usta 16.50 leri işaret ediyor, ilk etapta.Adestim dostumuzun paylaşımından alınmıştır

Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    sn arkadaşım, üçüncü kez 14 e geldi, üzeri kapanış yukarı hareketi ivmelendirebilir, 3 yıldır uyuyan güzel uyanabilir. mergen usta 16.50 leri işaret ediyor, ilk etapta.Adestim dostumuzun paylaşımından alınmıştır

yatırımların meyvesini yemeye başladığımız günlerde yakın. dediğiniz gibi uyuyan güzel uyandığında biz yanında oluruz umarım

5. PNSUT Adem AYAN

Hissede dipten gelen bir yükseliş eğilimi var fakat burada güzel olan nokta Dipte çok iyi bir hacim hareketinin olması bu hissede yükselişi destekliyor.

Artık hacimin bu kadar yüksek olması Yükseliş trendini daha da güçlendiriyor.Bence hissede henüz vurgulu hareketler gelmedi bu hacimin ilerleyen günlerde vurgulu bir hareketi olabilir.

Fakat ilerleyen günlerde bu hacimi beklemeyin bu hacim ancak bu tarz diplerde oluştuğu zaman sağlıklı bir sonuç veririleriye yönelik

Kısa vade düşen kanal direnci 14,48 uzun vade düşen kanal direni ise 15-15,20 bölgesi üzerinde oluşan hareketlerde hissenin yükselişi hızlanabilir...

Fibonaccinin %50 seviyesi yani 14’ün üzerinde kalabilirse hissede uzun vadede yön yukarıdır...

İNDİKATÖR DURUMLARI

MACD:OLUMLU

RSI OLUMLU

PSAR:OLUMLU

CCI :OLUMLU

HACİM :GÜÇLÜ

TREND:GÜÇLÜ

TAKAS YORUMU

Aylık takaslarda CİTİNBANK’IN SATIŞLRI GÖRÜLÜYOR...bu satışların yarısını yine bir yabancı olan Deutch karşılamış...Haftalıkta ise Hem Deutch hem de CİTİBANK satıcılı.Hissede yabancı satışı durması hisseyi yukarı taşıyacaktır.Hissede yabancı satışı devam ederse Baskılanabilir..

ADEM AYAN

http://www.ademayan.com/pnsut-ayrintili-teknik-analizi/

Elinize sağlık Adem Ayan üstad teşekkürler sunuyorum..
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 189/973 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •