Sayfa 19/68 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 541 madde; 145 - 152 arası.

Konu: MMCAS - MMAC Sanayi ve Ticaret Yatırımlar AŞ

1. hissede hacim yok ne alan ne satan.işlem olmuyor.

ytd

2. internetten emin yasağı ne zaman kalkar? işte kalktığı zaman on numara olur.

MMCAS Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 728477 Ana Ortaklık Payları: 801921

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Bilanço iyide hacim 306 tl Şaka gibi. Hareket etmiyor.

6. Biste soytarılardan kurulu birçok şirket ve şirket olduğu iddia edilen kuruluş mevcut ne yazıkki buna müsaade eden bir borsamız var. Saglam şirket ve kurumlar harici borsada bu tip şirket olduğunu zaneden sözde kurumlardan uzak durmak gerek bunu birkez daha bize ispatladılar.

7.  Alıntı Originally Posted by zamanınruhu Yazıyı Oku
    Bilanço iyide hacim 306 tl Şaka gibi. Hareket etmiyor.

Önceden 3 keçisi 4 karısı olana ağa derlermiş. Bir masa 4 sadelyeden oluşan kurumlar şimdilerde şirket diye ortada dolaşıyor. Gönderdiği habere bakarsan sanırsın sabancı holdingle birleşiyorlar. iki dandik şirket değerlemesi bu kadar uzun sürmez. Yaz boyunca bir halt olmaz bu kadar açık adamlar halen kervan artığı adamları temizlemedi. işlem hacmi borsada işlem gören bir şirket için utanç verici ama sözde patronlarda adim gibi eminim yarin 100 bin satışa mal yazsam hemde 1.02 den alacak ne para nede kudret var. Üç inekle gıda işine giren adamdan ne beklersin. Nurettin bey düzgün geçmişi olan saygın bir adam dedik 50 bin yüzbin satıp tatile gitti sanırım. Gönderdikleri haberlerin tümü kopyala yapıştır. Borsa 90 de kağıt yerinde borsa 109 kağıt aynı üç inek 10 dönüm ciftlikle bu iş çok zor. Hele bide patron olduğunu sanan zatlar ac gözlü ise vay bizim halimize.

8. Borsada şirketim var diye gezinen kendini bir halt sanan patron musvettesi ve avareleri işlem hacmi sizin zekanız ve ufkunuz kadar olmuş bugün ��

Sayfa 19/68 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •