Sayfa 194/300 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dün günlük girip çıkmışlar sanki. Alttan aldıklarımdan biraz ben de satışa koymuştum. Onları alttan tekrar yerine koydum. Bugün ve yarın yine hareketli olabilir diye düşünüyorum.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Dün 0.70-73 arası dagitilanlar şimdi 0.67-69 arası yerine konulmalı değil mi? Birileri kaybederken birileri de kazanacak.

4. Borsaderinlik diye bir site vardı.şu an çalışmıyor.yerine ücretsiz önerebileceğiniz veya bu site ile ilgili önerebileceğiniz çözüm var mı...

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

5. Hayırlı olsun iyi niyetli sirketimiz 6 ay sarti kabul ederse yolu aydın olsun ama hala insan bunlara gram guven yok

Alıntı Originally Posted by Mesgulum Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun iyi niyetli sirketimiz 6 ay sarti kabul ederse yolu aydın olsun ama hala insan bunlara gram guven yok
    spk tahsislide buna benzer şartı hep koyuyor.
    global yat.hol.1 yıl koşmuştu
    etiler gıdada aynı 6 ay satmama şartıyla müsade etmişti
    böyle bir şartı şirket öngörmüştür yoksa geri çekerdi

. Egeli & Co Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin, 200.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde
    22.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin mevcut pay sahiplerinin yeni pay alma hakları kısıtlanmak ve tahsisli olarak satılmak
    suretiyle 44.000.000 TL artırılarak 66.000.000 TL’ye çıkarılması kapsamında ihraç edilecek B grubu paylara ilişkin ihraç belgesinin
    onaylanması talebinin,
    a) 1 TL nominal değere denk payların satış fiyatının 1 TL’den ve Borsa İstanbul A.Ş.’nin (Borsa) Toptan Alış ve Satış
    İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları çerçevesinde oluşan baz fiyattan aşağı olmamak üzere belirlenmesi,
    b) Sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek payları tahsisli olarak satın alacak kişilerin söz konusu payları Merkezi Kayıt
    Kuruluşu A.Ş. nezdinde hesaplarına geçtiği tarihten itibaren 6 ay süreyle Borsa’da satmalarının kısıtlanması
    suretiyle olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

SPK bülteninden :

4. Egeli & Co Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin, 200.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde
    22.000.000 TL olan çıkarılmış sermayesinin mevcut pay sahiplerinin yeni pay alma hakları kısıtlanmak ve tahsisli olarak satılmak
    suretiyle 44.000.000 TL artırılarak 66.000.000 TL’ye çıkarılması kapsamında ihraç edilecek B grubu paylara ilişkin ihraç belgesinin
    onaylanması talebinin,
    a) 1 TL nominal değere denk payların satış fiyatının 1 TL’den ve Borsa İstanbul A.Ş.’nin (Borsa) Toptan Alış ve Satış
    İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları çerçevesinde oluşan baz fiyattan aşağı olmamak üzere belirlenmesi,
    b) Sermaye artırımı nedeniyle ihraç edilecek payları tahsisli olarak satın alacak kişilerin söz konusu payları Merkezi Kayıt
    Kuruluşu A.Ş. nezdinde hesaplarına geçtiği tarihten itibaren 6 ay süreyle Borsa’da satmalarının kısıtlanması
    suretiyle olumlu karşılanmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 194/300 İlkİlk ... 94144184192193194195196204244294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •