Sayfa 194/1195 İlkİlk ... 941441841921931941951962042442946941194 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 1,545 - 1,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
    BU GÜN TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İSTEYENE KİM KARŞI ÇIKAR?
    Gecikmiş olan iadeyi itibar derhal verilmelidir.

Dostum biraz sakin ol lutfen, 120 yeterli degil mi........
    132ye kadar bas gaza.....
    Hem de bu fiyatlar ile bildigin gibi fazla surat fazla sarfiyat oluyor...

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    KUZEY MARMARA
    İSTANBUL İZMİR
    ANKARA NİĞDE

Hız limitleri % 20 daha artırılacakmış.
    İnandığınız Allah belanızı versin.

İzmir Aydın otoyolunda 140 kilometre hız yapmak riskli.
    İzmir İstanbul yolunda 140 kilometre hız yapmak risksiz.

İlkesiz, paragöz yaratıklar.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4. Karadeniz uşağısın. Oflu sanıyorduk seni. Oflular delikanlı olur. Sen Oflu değil Pofluymuşsun. Ümit Özdağ'dan bu kadar mı korkuyorsun? Teröristlerin izletmen gereken adamları benim peşime takmadın mı? Sen bu görevin bittiği zaman tutuklanacaksın.

"İKİMİZDEN BİRİ ÖLENE KADAR BU İŞ DEVAM EDECEK"
    İkimizden biri ölene kadar bu iş devam edecek. Ya sen milletin önünde özür dilersin ya bu kavga sonuna kadar devam eder. Provokasyonları deneme. O provakasyonları senin burnuna tıkarım. Süleyman Soylu'nun korkak olduğunu bütün Türkiye gördü, Ümit Özdağ'ın karşısına çıkamadı."

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Dostum biraz sakin ol lutfen, 120 yeterli degil mi........
    132ye kadar bas gaza.....
    Hem de bu fiyatlar ile bildigin gibi fazla surat fazla sarfiyat oluyor...
    Haklısınız bu motorin fiyatı ile 90-100 arası ideal. Uzun yolculuk yaptım geçen hafta 100 km de ortalama 4.7 lt harcadım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
     Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    İlgili patronlara dava açılmalı...
    Nerden tutulursa tutulsun elde kalır..

https://eksisozluk.com/ozru-kabahati...mak--98647?p=2

7. Dünden beri yaşanan bu rezilliğin sonucu İçişleri Bakanının gorevden af edilmesi gerekir.

Bahçeli : Türkiye’miz maksadı bulanık, meşrebi buruşuk, meselesi bunalım çıkarmak olan müflis odaklar eliyle karanlık bir ortama sürüklenmek, kavga ve kargaşa iklimine sokulmak istenmektedir. Kaldı ki dış tazyik ve telkinlerin refakatiyle Türkiye Cumhuriyeti’ne meydan okunmaktadır.

Bahçeli : Sayın İçişleri Bakanımızın ve İçişleri Bakanlığımızın hedef alınması, saat 11 randevusuyla bakanlık çevresine yığınak yapılması vaka-ı adiyeden bir olay şeklinde görülemeyecektir. Bu pis bir kumpas, bayağı bir tezgah, küstah bir tertip ve beyhude bir çırpınıştır.

Bahçeli : Başta İçişleri Bakanımız olmak üzere terörle mücadeleyi inançla, imanla ve iradeyle yürüten kim varsa milletimizin desteği sonuna kadar arkalarındadır. Bu saygın isimlere kim ya da kimler hakarete yeltenmişse hepsini birden şiddetle kınadığımız ve kınayacağımız tartışmasızdır.

Bahçeli : Biz herkesin ederini de, giderini de, ciğerini de iyi biliriz. Sudan sebeplerle, fuzuli polemiklerle, sipariş gayelerle Türk devletine cephe açıp terör örgütlerinin ümidi olanlara bu aziz vatanı heba ve heder ettirmeyiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 194/1195 İlkİlk ... 941441841921931941951962042442946941194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •