Sayfa 196/1001 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Malatya ilimizin Yeşilyurt ilçesinde meydana gelen 5,6 büyüklüğündeki deprem sonrasında, saha tarama çalışmaları sonucunda yıkılan binalar olduğu tespit edilmiş olup, arama kurtarma ekiplerimiz bölgeye hızlıca sevk edilmiş ve çalışmaya başlamışlardır.
    Zangır zangır sallanıyoruz.

Geçmiş olsun TÜRKİYE

Lakin geçmeyecek ve dahaları gelecek.

Tedbir ve ÖNLEM alınmalı yapılarda bu net.

Birileride cenabet cenabet dolaşmayı bırakmalı.

Yolsuzluk,talan,yağma,rüşvet,çökme,hırsızlık,rant, usulsüzlükler vb cenabetliktir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Malatya'daki depremde ilk belirlemelere göre 22 binanın yıkıldığını, 20 kişinin hastaneye kaldırıldığını, can kaybı olmadığını bildirdi.

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Malatya'daki depremde ilk belirlemelere göre 22 binanın yıkıldığını, 20 kişinin hastaneye kaldırıldığını, can kaybı olmadığını bildirdi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

haberi görünce, MEB nın okul yıkıldı falan diyeceğini diyeceğini zannediyor insan..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

3. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
    Son dakika.Sosyal medyada trol kalmalmamış. GS maçına gidiyorlarmış.
    Tribunler siyaset yeri değildir. CAMİLER DE YAPILABİLİR.

Dünya Bankası, Türkiye’nin deprem zararının 34 milyar dolar olduğunu tahmin ediyor - AFP

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
    Spora siyaset karışmazmış. Bal gibi karışır. Bazılarının yere göğe sığdıramadığı Özal ,Naimi getirirken siyaset yapmadı mı ?
    KS ne diyor zillet .Peki bunu kim diyor? Al sana siyaset.
    Siyaset her kese kendine göre kutsak olan yerlerde olmaz .Peki kim yapıyor?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
    PROTOKOL Yunanca kelimedir. Anlamı öndeki Gxt demek.Fazla takılmayın.

Bir vücutta organlar, aralarından birini müdür seçeceklermiş.

Kalp öne çıkmış demiş ki "kanı pompalayan benim, ben olmazsam hiç birinize kan gitmez, müdür ben olmalıyım".

CHP HALİ

Ardından beyin çıkmış, "vücudun tüm fonksiyonlarını ben yönetirim, otur derim oturur, kalk derim kalkar, müdürlük de bana yakışır."
    YETMEZ AMA EVETCİLERİN HALİ
    Derken sırayla akciğer, dalak, mide, bağırsak hepsi çıkmış itiraz etmiş ben olacağım diye... En sonunda da göt çıkmış demiş ki "hayır bence ben olmalıyım, siz bu işi beceremezsiniz" beyin buna gülmüş "sen kim oluyorsun lan, otur oturduğun yerde"
    SARAYIN HALİ
    derken beyin müdür seçilmiş. ertesi gün vücut yemek yemiş, göt de dışarı atılmasını engellemeye başlamış. vücut zorlanıyormuş, göt geçit vermiyormuş bir türlü...

bakmışlar olacak gibi değil, götü müdür yapmışlar. o gün bugündür bütün götler müdür olmuş...
    ÜLKENİN HALİ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
    Her kafadan bir ses çıkıyor.Durum bu.ARTIK NEYE İNANIRSANIZ. Ben duyduğumu paylaşırım. Bacak sizin.

Sayfa 196/1001 İlkİlk ... 96146186194195196197198206246296696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •