Sayfa 197/863 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Sn ibagatir
    Forumda siz ve diğer arkadaşlar temel teknik birçok bilgiyi hakkıyla veriyor tartışıyorsunuz benim yazdıklarımı duyum sohbet abartı olarak değerlendirip sizlerin analizlerinin içinde harmanlayabilirsiniz enver bu tahtada çerez kalır
    Ben 50-75 hedefi yazdığım için gırgır olduğunu düşünüyorsunuz aslında konuşulanları yazsam inanamazsınız bu rakamların en az 5 katı
    Anlıyorum inanmak istiyorsunuz ama veri kaynak dayanacak bilgi arıyorsunuz böyle yükselişlerin garantisi ve kesini hiç bir zaman olmamıştırki borsada bilgi ve veriye göre süper yükselişler olsa
    Bu işin üstadıyım diyenlerin çoğu çakılmazdı
    Bir noktadan sonra kısmet şans devreye girer tüm bilgi ve duyumları biraraya getirip kalır yada çıkarsınız tahtadan son kararınızıda ne teknik ne temel ile hislerinizle verirsiniz
    Sorunuzun cevabını mayısda genel kurul sonrasında
    Hepbirlikte alacağız umarım hepimiz güleriz
    Sn brain size katılıyorum ama gülmekten 😂😂 yanlış anlamayın da klimasan bir egeen değil bizde çok dedikodu duyuyoruz ama hepsi gerçek değil klimasan tamam çoğu şirkete göre güzel fakat sizin dediğiniz rakamları görmesi için 500 milyon kar olması gerekir dedikodunun da bir sınırı oranı olur yani temel olarak desteklenmeli benim en iyi senaryon 20 22 arasıdır
    sayg

2.  Alıntı Originally Posted by rialto Yazıyı Oku
    Sn brain size katılıyorum ama gülmekten yanlış anlamayın da klimasan bir egeen değil bizde çok dedikodu duyuyoruz ama hepsi gerçek değil klimasan tamam çoğu şirkete göre güzel fakat sizin dediğiniz rakamları görmesi için 500 milyon kar olması gerekir dedikodunun da bir sınırı oranı olur yani temel olarak desteklenmeli benim en iyi senaryon 20 22 arasıdır
    sayg
    140 trilyon kar eden şirket 600 trilyon piyasa değeri (sizin 22 TL hedefine göre)...çok komik kalır...vede kalıyor.
    Lakin fiyat oturacak. Bu fiyatlar hazmediliyor. Nitekim birkaç aydır gaz alma işlemi devam ediyor. Yıl sonu kar tahminime göre 25/26 TL en az olmalıydı.

O sizin dediğiniz 500 trilyon kar etmesi demek hisse fiyatının 100 TL üzeri demek .. bilanço herşey..bazen hicbirsey..
    Bol kazançlar..
    Son düzenleme : Belekkimi; 22-12-2019 saat: 12:19.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Günaydın.İyi pazarlar hepinize.Dostlar biz bu seneyi 20'nin altında kapatmayız diye düşünüyorum.Sağlıkla kalın.

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    140 trilyon kar eden şirket 600 trilyon piyasa değeri (sizin 22 TL hedefine göre)...çok komik kalır...vede kalıyor.
    Lakin fiyat oturacak. Bu fiyatlar hazmediliyor. Nitekim birkaç aydır gaz alma işlemi devam ediyor. Yıl sonu kar tahminime göre 25/26 TL en az olmalıydı.

O sizin dediğiniz 500 trilyon kar etmesi demek hisse fiyatının 100 TL üzeri demek .. bilanço herşey..bazen hicbirsey..
    Bol kazançlar..
    ben demiyorum brain diyor yani yazısını okursanız konuşulan rakamın (50/75 ) 5 katı diyor bende ona cevaben demişimki temel olarak desteklenmeyen bir durum yani 500 mio kar gelmesi lazım dedim anlaşılmadı galiba şu anki radyolara göre hayal dedim he 2020 ciro 2 mia olur kar 200 milyon olur onu bilemem
    sonuç ben 22 diyorum fakat artçılarla 20 27 arası gider gelir

5.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku

Bol kazançlar..
    600 trilyon piyasa değeri dediğiniz şirket diyerek klimasandan bahsediyorsunuz değil mi?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    600 trilyon piyasa değeri dediğiniz şirket diyerek klimasandan bahsediyorsunuz değil mi?
    Elbette..şuanki piyasa değeri 650 trilyon.
    Bu finalsallarin yarısına sahip olmayan ancak piyasa değeri iki hatta 4/5 katı üstünde olan sürüyle şirket var.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku

Bol kazançlar..
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Elbette..şuanki piyasa değeri kaç?
    653,40 Milyon Türk Lirası diye hesapladım.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    653,40 Milyon Türk Lirası diye hesapladım.
    Yazıyı düzelttim görmediniz galiba...

Sayfa 197/863 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •