Onemli Gunler Banner
Sayfa 198/329 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 2628 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: FLAP - Flap Kongre Toplantı Hizmetleri

1.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    borsadaki satış dahada sertleşecek gibi. bizede etkisi olacaktır ama şu haftayı kayıpsız atlatırsak bizden iyisi yok. eski hedefler biraz hayal olacak bu gidişle.
    82.000 lere hazırlıklı olun.dolarda 4.83 üi kıracak gibi .endeks bayacak ve boğacak gibi duruyor yazık gerçekten...bizede fırtınanın yağmurları dokunuyor
    FİKİRLERİM BENİ BAĞLAR Y.T.D

2. Beyaz tavana gidiyor yazana kadar tavan olmuş bile. Bizimkisi de hareketlendi. Hadi hayırlısı.

3. bu şimşek ise bankaları yıldırım çarpmışa dönderdi. peki para ne olacak dolar mı tahvil mi tl mi. adres neresi. spk olağan dışı hareketler için yazı istemez mi. ilginç. ytd

4. vay be bankaları lime lime ettiler,kan revan içerisinde kaldı kasaphane gibi..al sana damat alsana hazine diye diye...
    flap flap yüzüyor balık yavrucakları yanında...

5. Şuraya bak ya yorumların hisse ile ilgili olanı hiç yok hep ekonomik ortam la alakalı bırakın ekonomik ortamı tavan yapan hisse dinlemez ekonomi batsa bile yine tavan yapar beyaz gibi bak sıkı tavan tavanda da 100 bin lot alıcı var diyorlar belki yarında tavan olacak beyaz siz hala yok şöyle yok böyle deyin

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. ülke yangın yeri olmuş. kediciklere operasyon. herkes bunu konuşuyor epey bir süre gündemden düşmez artık.

7.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    ülke yangın yeri olmuş. kediciklere operasyon. herkes bunu konuşuyor epey bir süre gündemden düşmez artık.
    yazık ama kedciklere ya o güzeller şekerler nasıl kodese konur aklım almıyor ah ah en güzel çağlarında

8. garan topiğinde ky kendini j.letliyor. stoplayanlar müstesna.

Sayfa 198/329 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •