Onemli Gunler Banner
Sayfa 199/1009 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Cem küçücük birşeyler yazmış. Acaba diyorum o dedikleri olur mu.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    skoru yazıyorum 54 e 46
    İlk turda o oran gelmez diye duşunuyorum Başkanım. Zira İnce aday olacak gibi. HDP de ilk turda kendi adayını çıkarabilir. Bence olması gerekende bu. İnce nin küstürmemesi gereken en azından bu seçim için ciddi sayılacak bir oy potansiyeli var. Özellikle gençler. İlk turda adaylıktan çekilirse bu çocukları sandığa götüremeyebilir o hayal kırıklığı ile. Keza HDP de ilk turdan desteğini açıklar ve aday çıkarmaz ise bu seçim sathında çok kullanılır. En mantıklısı 3 muhalif aday ile ilk tur sonra ikinci tur toplu diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Ben şu hava bozulmazsa 46 alamazlar diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    İlk turda o oran gelmez diye duşunuyorum Başkanım. Zira İnce aday olacak gibi. HDP de ilk turda kendi adayını çıkarabilir. Bence olması gerekende bu. İnce nin küstürmemesi gereken en azından bu seçim için ciddi sayılacak bir oy potansiyeli var. Özellikle gençler. İlk turda adaylıktan çekilirse bu çocukları sandığa götüremeyebilir o hayal kırıklığı ile. Keza HDP de ilk turdan desteğini açıklar ve aday çıkarmaz ise bu seçim sathında çok kullanılır. En mantıklısı 3 muhalif aday ile ilk tur sonra ikinci tur toplu diye düşünüyorum.
    2 adaylı olacağını varsayıyorum
    hdp ile mhp oylarının hatta deva saadet oylarının bir kısmının reise gideceğini düşünüyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 adaylı olacağını varsayıyorum
    hdp ile mhp oylarının hatta deva saadet oylarının bir kısmının reise gideceğini düşünüyorum
    nisan ayında bi anket toparlarız burada kaz***** basganım tebrik eder, bi adaylar belli olsun önce

perinçek dayı da yorumunu yapsın

5. Etrafımızdaki yaşlıların hatırını sormak, güleryüz göstermek bile onları ikna etmenin en temel ve kolay yolu. Benim oturduğum binada bir daireye uzun süredir Belediye aş evinden yemek geliyordu. Arabayı kapının önünde görüyordum. Dün, asansör onarımı olduğundan yürüyerek inerken kapıda yaşlı bir amcanın yemek getiren gençle sohbetine tanık oldum.

Amca '' Yavrum , Cumhurbaşkanımıza ALLAH uzun ömür versin. O kadar işinin arasında benim gibi evinden çıkamayanları bile aç bırakmıyor. '' diyordu. Genç görevli gülümseyerek tamam amca dedi. Hiç tereddüt etmeden döndüm ve gence '' sen amcaya bu yemeği kimin gönderdiğini neden anlatmıyorsun da tamam diyorsun '' dedim. Amcaya, '' sana bu yemeği Büyükşehir belediye başkanı Mansur Yavaş gönderiyor. Evini de ayda bir temizliğe gelenler belediyeden, bunların cumhurbaşkanıyla alakası yok. Maaşın varsa işte o zaman neden bu kadar az maaş veriyorsun diye cumhurbaşkanına seslen. Maaşların artışını O yapıyor '' dedim.

Adam önce anlayamadı. Sonra sen kimsin falan dedi. yavaş yavaş görevlinin üzerindeki iş elbisesinde Büyükşehir yazısını okutarak falan derken amca '' hay benim kafama, ben iyice bunamışım .vb. '' diyerek teşekkür etti. Belli ki binadaki yoğun tarikatçılar beynini yıkamış

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Eskiden çoktular bi kısmını avladık. Bir kısmı rezillikleri gördükçe vazgeçti. Bir kısmıda böyle açık açık savunamayınca yeraltına indiler. Arada çıkıp illuminati mesajlar veriyorlar. Güya bizde o şahsa karşıyız. Ama düzgün aday bulamıyorlar beceriksizler gibi mesajlarla ilgili şahıstan başkasının bu ülkeye faydası olmaz o yüzden hep birlikte beytak indirmeyelim ezanı susturmayalım ülkeyi ve oyları bölmeyelim gibi aptalca mesajları veriyorlar.
    Sorsanız sizden bizden daha çok meral aplacılar kk cılar dedeciler ama memleketi ancak malum şahıs düze çıkarır. Şimdiye kadar burnumuzun boktan çıkmama sebebi 6 lı masa ve kk muhalefetidir.
    Bu trol kafalar akılları sııra kendilerini gizlediklerini sanıyorlar kafaları kumda ama görünen arka taraflarının farkında değiller. Okuyanları kendileri gibi kıt sanıyorlar.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    skoru yazıyorum 54 e 46
    Cumhur'un alacağı maks %40'dır. Milletin oyu ise İnce adaylığına göre değişi ki bence aday olması mantıksız ben onun yerinde olsan ittifaka katılıp mecliste grup kuracak kadar milletvekili çıkarmaya bakarım. Bir sonraki seçimde bence şansı çok daha yüksek olur.

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Cumhur'un alacağı maks %40'dır. Milletin oyu ise İnce adaylığına göre değişi ki bence aday olması mantıksız ben onun yerinde olsan ittifaka katılıp mecliste grup kuracak kadar milletvekili çıkarmaya bakarım. Bir sonraki seçimde bence şansı çok daha yüksek olur.
    Muhtemelen chp den vekil olacak yanına 3 vekil daha kaparsa şanslıdır.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 199/1009 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •