Sayfa 201/399 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 3189 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Kimse kalmamış anlaşılan.. demekki yakındır
    Yazdığıma pişman ettiler namusuzlar.. meğer yine aynı maalt ın kılasik vurkaç hareketiymiş.. heyecan yapacak bir durum yokmuş anlaşılan

2. Hadi koçum getir şunu 15 lere de 20 kusurlardan sağlığımızı geri alalım sayende iyi kazandım

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yükseliyor havası yaratıp yine 20 üstü mal kitledirler yeni ortaklar edindirdiler bize

4. Aman aman çok sürpriz oldu şaşırdım yine yine yedirdiler niye tuhaf karşılıyorsunuz anlamıyorum adamlar 10 senedir aynı senaryoyu uyguluyorlar her operasyon sonu aynı tepkileri veriyorsunuz olacak belli zaten çoookk şaşırdımmm

Lenovo S1a40 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 2006 yılından beri MAALT sahibiyim..Artık yazma gereği duyuyorum..
    3 yıldır bu sayfayı izliyorum , yeni gelenler , gidenler, oyuncular ve benim gibi kalıcı arkadaşlar mevcut.. Genel kurul zamanına belki çok var ama işe yarasın yaramasın söz alıp yönetimin ciddi şekilde eleştirilmesi gerekiyor.
    2007 yılında 32 TL görülmeden önce yapılan bir açıklamada Firmanın satışı için bilmem kim kurumunu görevlendirdik diye bir bilgi düşmüştü ekranlara. O aşamadan bu aşamaya görüldüğü üzere ileri yönde hiçbir gelişme olmadığı gibi, eldeki faaliyet gösteren otelden de olundu ve yeni planı uygulanamıyor ,restorasyon ihtimali bile bizler için umut verici yönde bir haber olarak karşımıza çıkıyor ..
    Bilinmeyen bir şey söylemeyeceğim öncelikle 9 aylık Bilanço, Mahkemeden çıkacak kararın iki yönde de olumlu olacak olması, Bedelsiz potansiyeli, Divan Grubunun bünyesine girme potansiyeli,ucuz fiyatı hisseyi cazip kılıyor... Gelin görün ki , bizim bu bildiklerimizin hikayesini değerlendirecek tahta yapıcı güçlü bir yatırımcı olmayınca meydan böyle kısa vadeli toplayıcı-sat-alcı taşeron gruplara kalıyor.

MAALT Solo 2018/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 11891102 Yıllık Değ%:815

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Ohooo ne gizli ortaklar var bir bilseniz.Ben dahil burayı takip etmeden mal taşıyoruz.

8. 9 Aylıkta 11milyon kâr etmiş %875 kâr artışı.

Sayfa 201/399 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •