Sayfa 202/1005 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Viop LII

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende biraz suyuniçinde ereğli aldım,endekiste düşüşe denk gelürsek yüzde10 malla yakalanırım şelaleye, bi kerede düşüşe malsız yakalanamaduk emanüke
    Ereğli hayırsız evlat gibi emanuke. Her yediği kaziktan sonra yeni bi şans vermek zorunda hissediyor insan.
    Allah evlatlarımızı hayırlı olanlardan eylesin. Amin.

2. Ereğlinin daha vakti var, vakti gelince hepinizden en fanatik Ereğli'ci olacağım

3.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    o değil de aylarca mal taşıdın. azıcık çıkınca da verdin tekrar altına döndün.

kafa kafaya geldi mi bari
    Yok abi gıbraştıkça eritiyoruz paraları, şuan yüzde 90 altın yüzde 10 bistte

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

Yoksam sen feoderamcanın emmisi misin
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bende biraz suyuniçinde ereğli aldım,endekiste düşüşe denk gelürsek yüzde10 malla yakalanırım şelaleye, bi kerede düşüşe malsız yakalanamaduk emanüke
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    729700 şort, hedef 725
    aslında pala sattı ise, sabahki dibi aşağı geçmeli
    hedef 723500, stop 729400 olsun

6.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    emrah şener eski politika savunucusu diye basitçe yaftalanabilecek biri değil, tam bir genius, hafize kadar yüksek bi kariyeri yok bankacılıkta, ama daha zeki olduğu kesin bence, 2016 merkez bankasına girmeden önce son işi bank of america- yapılandırılmış ürünler grup başkanı, KKM ardındaki beyin emrah şener.. 2021 dolar saldırısını durdurup KKM ile 18 ayda seçime kadar kurları sağ salim getirmeyi başarmasından dolayı leş tayfa haklı olarak kendisinden nefret ediyor..

istifa falan yokmuş.. inşallah olmaz da
    Yapılandırılmış ürünlerin neler olduğunu biliyorsunuz dur sanırım.Yada ing sini.
    2008 krizi ABD ekonomik çöküşün eşiğine gelmesi falan.Genius birisi falan olduğunu düşünmüyor.Ama finansal mühendis (cambaz) olduğu kesin .Orada gördüklerini öğrendiklerini burada da uygulamış birisi.Çok büyütülecek bir de durum değil.2021 dolar saldırısı derken dolara saldırı emri veren de durdurmaya çalışan da aynı ekip idi yani.Sanki birileri saldırttıda diğer bi kahramalar ekibi durdurdu falan gibi anlatmışsınız da.

7.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    15 dk ustteki sayimi surduruyorum fakat ... iv den sonraki yukari yapiyi itki saymakta zorlaniyorum.. bu durumun iki sonucu olabilir ama konusmak icin cok erken...

olasiliklar

1--- iv etiketinin yerini degistirmek.. extended v saymaya devam etmek

2--- iv den sonraki yukari dalgayi corrective kabul edip.. extended v ' i corrective yapida bir impulse kabul edip devam etmek

sonuc cok degismez fakat ikinci olasilikta bahsi gecen corrective yapidaki impulse ların tamami kisa zamanda geri alinir.. (fiyat iv dibine geri gelir)

secim icin dalganin bir sure daha kendini acmasi gerekiyor... grafik son durum altta... her olasilik her zaman mevcuttur.. ytd.

dalga diyorki iv sonrası yukarı hareket normal bir itki değil .. corrective yapıda bir itki .. corrective yapıda bir itkinin sonucu dalga analizinde nettir .. bakalım .. .kısmet ..izliyoruz merakla.. ytd .. ..

8.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    aslında pala sattı ise, sabahki dibi aşağı geçmeli
    hedef 723500, stop 729400 olsun
    Ya senin ne büyük hedeflerin varmış be Damladın foruma, milletin aklını çorba yapıp duruyorsun

Sayfa 202/1005 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •