Sayfa 203/996 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    7,923
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Sevgili Hayek, yiğidi öldürün hakkını yemeyin derler ya bu adamın hakkı yenmemeli. Adam 2013 yılında kitap yazdı 2020 büyük küresel tufan diye. Virüs işiden dünya krize girmedi. Dünya zaten krize girmek üzereydi virüs sadece bunu tetikledi.

Nasıl ki koca Türkiye bir papaz yüzünden krize girmediyse dünyada 5000 kişi hastalıktan öldü diye krize girmedi. Global olarak zaten borç batağı içindeydi şahıslar, şirketler ve ülkeler. Sürdürebilir değildi, kayış koptu.
    sn. maharaj fikrinize saygi duymakla birlikte kesinlikle katilmiyorum.

dunyada kriz kahinleri yeni degil hep var ve varolmaya devam edecek. Kapitalizm her zaman kriz ureten bir sistemdir ve bu artik icsellesmistir, konjonktur teorileri bu yuzden vardir.

erkan oz'u uzun donemdir takip ediyorum fikirlerini dikkate aliyorum ama oyle bir anlatiyor ki sanki kapitalizmin icsel formundan ayri yeni bir sey uretmis gibi ! oysa alakasi yok, konjonktur sinyallerini takip eden herkes asagi yukari bir dip zirve analizi yapabilir. mesela ustte sn.bigmaster yapmis bir ornek

sistem cokmustu fikrine de katilmiyorum alakasi yok bence zaten dikkat edin kriz beklentisini gecen yil %100'den son donemde %50'ye cekmisti. dedigim gibi neyseki virus isi patladi

evet sistem isinmisti ve bunun bir duzeltmesi elbette olacakti hatta 2008 benzeri sert bile olabilirdi ama isin ekonomik boyutu baska , bu turden panik iceren saglik boyutu baska.

bu adamlari dinlemek.lazim ama prim vermemek lazim bence. konu uzun uzatmak istemiyorum izninizle

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Sankim öyle gibi..
    Sankim® Reha GAYA patentlidir, lütfen kullamayalım!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: Açıkladığımız ilk vakanın gözlem altında tutulan çevresindeki iki kişiye tanı konmuştur.

Avrupa ülkelerinden gelmiş 7, Amerika’dan gelmiş 3 vakamız var. Durum üzücü ama… Tespit edilmiş her vaka, her izolasyon hepimiz için emniyettir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed faiz indirime gitti / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sankim® Reha GAYA patentlidir, lütfen kullamayalım!
    Tamam..

Duyuru.

Sayın forum ahalisi, bir önceki yazımda kullandığım Sankim kelimesi'nin sayın reha kaya'ya patentli olmasından dolayı ilgili yazımdaki Sankim kelimesi Sankin olarak düzeltilmiştir.

İlanen ve alenen duyurulur.

0’a cekti faizi sn Delikan.

8. Amerikan Merkez Bankası az önce faizleri SIFIRA indirdi.
    700 Milyar Dolarlık QE de geliyor.
    Olayın ciddiyetini siz anlayın artık...
    Piyasayı desteklemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Durum çooooook vahim demek ki.

Sayfa 203/996 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •