Sayfa 204/359 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2868 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: DZGYO Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Hisseyi almayıp kötüleyen ve sattırmaya çalışanlar çıkmış güzel. Akıllı olan işareti almıştır. Saygılarımla.
    Ben senin ne yapmaya calistigini cok iyi biliyorum uşak, milete mal aldirip ellerinde patlatacaksin, ama ben senin icinde patlatacam

LG-H542 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın gard 5' li rakamlara yolculuk başlatanlar da oldu, forumda 2-3 sayfa geriye girilince, kimin ne yazdığı var, bosverin

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kiyas yaparsak kagidin en kötü 6-7 olmasi gerekiyo (denize gore) beddua toplayan yaratiklar yuzunden nerde oldugu belli, simdi denizi vermeye baslayinca bu kagidi yikacaklar, ki eksi yaptigi gunlere dikkat edebilirsiniz, deniz eksi 2 3 yaparken bu lanet kagit eksi 10 yapiyo, zarari olanlarin beklemekten baska caresi yok, alacak olanlarda iyi takip etsin hemen atlamasin yuksek yerlerden kagit pazarlamaya calisan yaratiklar var

4. açığa satış da yasak. Bakalım bu defa nasıl basacaklar hisseyi veya basabilecekler mi?

Alıntı Originally Posted by gard Yazıyı Oku
    Yine rutine bagladi, artik 1 sene yerinde sayar

Sen yazdıkça kagıt gidiyor

6.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    burada yazılan farklı yorumlar nedeniyle zararı kurtaraamdan çıktım yine ama siz haklı çıktınız.

7. anlaşılan asıl gard speğin adamı.

8.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Sen nasil bi ahmaksin, biri %16 gitmis digeri %8 , bisure sonra %4 e gelecek digeri belki tavan cekecek 3.30 3.20ye degip geri geliyo senin beyin yoksunuda ciktigini zannediyo artıkçı

Sayfa 204/359 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •