Sayfa 207/310 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Harun muhteşem haa...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

2.  Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Harun muhteşem haa...
    Haruna muhtesem demedim, şu anki durumda volkan dan iyi dedim...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Harun muhteşem haa...
    Harun’la kalsa keşke bu yıl Fenerbahçe daha iyi oynuyormuş ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Boşa laf yapmayın....
    Aziz gidecek dedim gitti.....
    Aykut gidecek dedim gitti....
    Azizin adamları gidecek dedim gidiyor....
    Ama siz bu takıma 2 katrilyonu sokmuş birine hayran kaldınız...
    Bu takımi yedigi hanzo gollerle şampiyonluktan etmiş kaleciyi pek sevdiniz...
    Kadıköyde kupayı (hemde cicon gibi dunyada verilecek son kulube) vermis bir hocayı yere göge sığdıramadınız...
    Koskoca Fenerbahçeyi gözumüze baka baka yeyip bitiren asalakları kahraman ettiniz...
    Ama ben tüm gerçekleri yazdım, gerçek yüzlerini anlattım anlamak istemediniz...
    Elbette hatalarınızı kabullenmeniz gibi bir beklentim yok...
    Atifı süper futbolcu olarak gören birine de futbol adına bir şey anlatmak imkansız ))))
    Tamam 3 Temmuz da azize bir haksızlık yapıldı, Fenerin hakları yendi,kumpas kuruldu..ne yapacagız ölene kadar bunun arkasinamı saklanacagız...
    Gidin bir ergenekonu balyozu inceleyin, insanların hayatı karadı aileri dağildı, gelecekleri bitti onlarin yanında azize yapılan devede kulak, ama aziz kadar gundem olamadılar....

5. Daha öncede yazdım yine yazayım....
    Büyuk Fenerbahçeyi geri getirecegiz....
    Fener deyince atak yapan değil, defansta eli ayagına dolaşacak takımları göreceğiz...
    Siz azizin aykutun volkanın yasını tutarak yaşayın....
    Elbet bir gün kavuşacagız da şarkınız olsun )))))
    Bi tanede cenaze topigi açın anılarınızı felan tazeleyin.....
    Arada bu topige ugrayın ben size olacaklari önceden yazayım ))))

6. volkanın ölüsü bile harun a 10 basar kimse babamızın oğlu değil. Sezarın hakkı sezara.Bunu kral alex ede yaptık.ne kadar maneviyatsız ve vefasız bir kulüpüz..yazık.

SM-N910H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İnsallah senin gibi sahte taraftarlardan , Fenerbahçe’nin geçmişine , özüne yakışmayan seyleri beğenen , destekleyenlerden kurtulunca o zaman büyük Fenerbahçe geri gelecek ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by yakup Yazıyı Oku
    ne kadar maneviyatsız ve vefasız bir kulüpüz..yazık.
    İste Fenerbahçe bu değildi ama böyle olduğu icin görüleceği üzere sevinenler var ..

Alex’e yapılanı eleştir yıllardır gündemden düşürme ama yıllarını vermiş kaptanın Volkan’a yapınca alkış tut .. Biz böyle kulüp değildik , Alex’e yapılanda Volkan’a yapılanda soğur değildir .. Diger taraftar Harun iyi kalecidir ama Volkan’a erişmesi icin daha çok tecrübe kazanmalı .. Volkan varken Harun yedek durur ancak ..

Sayfa 207/310 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •