Sayfa 21/1002 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Büyük beyinler fikirleri tartışır, orta halliler olayları, küçük beyinler ise insanları. - Eleanor Roosevelt
    Ben hic tartismiyom demekki beynim yok
    Halenur rosvelt e selam

Aristo, beynin sadece kanı soğutmak için var olduğunu, akıl ile ilgili bir işlevinin olmadığını düşünüyordu. Bazı insanlar için bu doğrudur.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sağlık sisteminde ilginç olaylar oluyor. Eşim ile aynı zamanlarda covid olan güvenlikçi çocuk düzelememiş öksürük ve nefes darlığı sürüyormuş. Tad duygusu tamamwn kayıpmış. 10 günü tamamladığı için yeniden rapır almak istemiş. Teste girmiş. Daha sonucu çıkmamış. Aile hekimleri veriyor raporu. Aile hekiminin yanına gitmiş düzelemedim yeniden twst yaptım sonucu çıkmadı. Bana 5 gün daha rapor verirmisin demiş. Aile hekiminin cevabı çok ilginç
    Sistem değişti 10 günün sonundq pozitifte olsun gidip işe başlayacaksın gibi saçma sapan bir şey söyleyip rapor vermemiş.
    Gariplikler 1 tane değil binbir tane.
    Firmada çalışanın eşi Covid oldu. Çalışan tespit için gelen ekibe eşiyle yakın ilişkide olduğunu dili döndüğü kadar anlatmaya çalışsa dahi gelen ekibi çalışana test yapmaları için ikna edemedi. Yani eşine kapıdan bir ilaç bırakıp gitmişler. Bizim çalışana kesinlikle test yapmayı reddetmişler. Halbuki boğazdan sürüntü testini yapmaları 2 dakikalarını alırdı.
    Covitli olup olmadığını bilmediğimiz çalışan 2-3 saat sıra bekleyerek devlet hastanesine gitti, test oldu ve 56 saat sonra test sonucunu bize bildirdiler. Test sonucu negatif. Ama pozitif te olabilirdi.
    Devlet karı-kocadan birisi covid olduğunda diğerini neden hemen test etmez bunu yadırgıyorum.
    Karantinadan çıkıp neden hastaneye gidip sıraya girip test yaptırmak zorunda kalırlar?
    Ayrıca test yapılabilmesi için bizim çalışan ciddi dil dökmek zorunda kalmış. Zira çok ciddi semptomlar başlamadan test yapmayı kabul etmiyormuş devlet hastaneleri.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4. Salgın konusunda Türkiye ile Almanya’yı kıyaslayan sağlık bakanı , Almanya’dan daha iyi durumdayız dedi.
    Bir nevi bizim burada hep dile getirdiğimizi söylemiş oldu.

ALMANYA BİZİ KISKANIYOR.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Firmada çalışanın eşi Covid oldu. Çalışan tespit için gelen ekibe eşiyle yakın ilişkide olduğunu dili döndüğü kadar anlatmaya çalışsa dahi gelen ekibi çalışana test yapmaları için ikna edemedi. Yani eşine kapıdan bir ilaç bırakıp gitmişler. Bizim çalışana kesinlikle test yapmayı reddetmişler. Halbuki boğazdan sürüntü testini yapmaları 2 dakikalarını alırdı.
    Covitli olup olmadığını bilmediğimiz çalışan 2-3 saat sıra bekleyerek devlet hastanesine gitti, test oldu ve 56 saat sonra test sonucunu bize bildirdiler. Test sonucu negatif. Ama pozitif te olabilirdi.
    Devlet karı-kocadan birisi covid olduğunda diğerini neden hemen test etmez bunu yadırgıyorum.
    Karantinadan çıkıp neden hastaneye gidip sıraya girip test yaptırmak zorunda kalırlar?
    Ayrıca test yapılabilmesi için bizim çalışan ciddi dil dökmek zorunda kalmış. Zira çok ciddi semptomlar başlamadan test yapmayı kabul etmiyormuş devlet hastaneleri.
    Daha ilginci vaka sayısı çok çıksa ne olur az çıksa ne olur.
    Hükümet yine aynı şeyleri yapacak, avrupa kapıları yine kapalı tutacak. fark ne olacak ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

ABD Merkez Bankası(Fed), faizi %0,00-0,25 olarak bıraktı(Beklenti %0,00-0,25)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed: Cari Fed fon faiz oranı, enflasyon yüzde 2 seviyesine yükselene ve bir süre için bu seviyeyi aşana kadar devam edecek

Fed: Cari Fed fon faiz oranı iş gücü piyasası maksimum istihdam ile tutarlı seviyelere ulaşana kadar devam edecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    geç kaldın bunu 12 gün önce birebir yaşadık eşimd epozitif çıktı ama ne bana ne çocuklara test yapmadıalr bizde özel hastaneye gidip 350 şer tl bayılıp 3 adet test yaptırdık 3 üde negatif çıktı. eşimin karantinası bitti 3 gün daha tedbiren teste gitmiyor eşimin iyileştiğine ilişkin test yapmıyorla r350 tl verip onada test yaptıracağız
    kızım okula başlayacak diye ona yeniden test yaptırdıok bi 350 de ona bugün bende vebal almayalım bende bişey yoktur demeyelim diye gittim 350 de ben verdim teste artık bi 370 de oğlana vermeyiz ona yapmadık test
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 21/1002 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •