Sayfa 21/492 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 3934 madde; 161 - 168 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Vay beee....!!!

Yine silmişler......!!!!

Eşleşme 2 lot ile 2419.90 da.....!!!

Bir filim dönüyor ama bakalım nasıl sonuçlanacak....!!!

Herşey yarın yonganın 1000 tlyi kırıp kıramamasına bağlı olacak bence.....!!!

Yonga 1000 tlyi kırarsa yibitaşı da gazlayıp 2-3 tavan çektirecekler bana göre.....!!!
    Bence ybtas'ı yonga'la tam olarak bağdaştırma evet yonganın ilk başta bu piyasa hisselerine dikkatlerin çekilmesinde etkisi oldu ama ybtas ve ısbır'inde kendine has beklentileri var. Panik işlemler yapmamak gerekiyor. Y.T.D.

2.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Bence ybtas'ı yonga'la tam olarak bağdaştırma evet yonganın ilk başta bu piyasa hisselerine dikkatlerin çekilmesinde etkisi oldu ama ybtas ve ısbır'inde kendine has beklentileri var. Panik işlemler yapmamak gerekiyor. Y.T.D.
    Temel olarak yibitaş ucuz,isbir ise kelepir fiyatta ....Lot hesabına göre ise bedavalar.....Yonga 300 tlde bile çok pahalı idi....!!!!

Benim merak ettiğim bu sermaye artışıyla bu yonga yine SİP ten çıkamayacak...Peki bu spek bunu nasıl pazarlayacak?.....Neden bu kadar yükseltti bu hisseyi?....Pazarlamak için daha da yükseltmesi gerekmez mi?

Kafamda deli sorular.....Yonga elimde olunca kafamda deli sorular oluşmaya başladı....!!!

Zaten bu tür hisselere büyük lot yatırmayacaksın.....Ben de 15 lot (+ gelirse 3 lot daha ) aldım .Ama 13 bin tl belki de 5-6 bin tlye düşecek 3-4 gün içinde.....!!!!

3. Yibitaş eşleşme 2 lot ile 2399.90 tlde.....!!!

4.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Yazalım kardeşim......Elimde yibitaş,15 lot yonga var....!!!

Yongayı bugün aldığım için satış yazamıyorum zaten.......Yibitaşta da bekleyeceğim artık....!!!!

Yibitaşta korkacak rakamdan almadım...Ortalamam 2230 ,en kötü ihtimalle % 10 zararla 2000 tlye satarım diyorum....Ama yonga tam bir heyecan olacak benim için....Belki de 10 katına çıkaracaklar.....O da hareketin başı olan 245 ise 2450 tl yapar......Hareket başlangıcını ilk tavan olan 294 kabul edersek 2950 tl olur.....!!!!

Yonga eğer 1000 tlyi kırarsa bence yibitaşı da gazlayabilirler....!!!

Bu yüzden yarın çok önemli......Bugün yibitaşta benim gibi acelecilerin malını 2250 lerden kapmak isteyebilirler.....!!!
    Yonga bu saatten sonra o fiyatlara geri gelmez.Yibitaş için ise ben 2000 tl ye gelse gene 1 lot olsa alıcı olurum ama gelmesini istemem buradan alanlar var zarar etmesin kimse.Bu hisseleri çıktığından beri takip ederim ama ufak yatırımcı olduğum için 2 yıldır 1 lot 1 lot alabiliyorum.Malum 3 hisse toplamam lazım 3 üde baya bi pahalı.Yonga da bence Denizli il özel idaresi elindekileri taptan bir kuruma yada birine satarsa daha güzel olur.

5. AFYON çimento 1999 ssenesinde sermaye olarak 120 bin tl idi yaniii şimdi 90 milyon nedense kapasite aynı olmasada hep o nun la kıyaslarım o zamanlar alamamıştım Afyon uzun beklemek zor geldi ama artık öğrendim seneleri beklemeyi.

6. 5 lotla 2469 da eşleşme....Bekleyen 9 lot satışta

7. 12:55 seansı.... 5 lotla 2443,70 den geçti eşleşme.....!!!! satışta 2 lot var idi....!!!

8. Zor durum,satsan 2 gün alamayacaksın......!!!!

Satıp da hisse giderse insan çileden çıkar....!!!

Sayfa 21/492 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •